Недвижности

ЛОКАЦИЈА
ТИП НА НЕДВИЖНОСТ
НАМЕНА
КВАДРАТУРА
ЦЕНА
Оглас: #462
€ 1,200
Топ понуда на стан во градба од 82м2 во центар на Тетово. Станот е на 2ри кат во зграда со лифт и истиот има источна ориентација. ...
82 m2
2 Спални
2 Купатила
2 Кат
Оглас: #454
€ 125,000
Се продава куќа од 240м2 внатрешна површина во Брвеница. Куќата располага со подрум+приземје+кат+поткровје. Ги има следните просто ...
240 m2
Спални
Купатила
Оглас: #455
€ 230
Се издава стан од 44м2 со една спална соба во Тетово во близина на Жито маркет – Тетовчанка. Станот е комплетно опремен и располаг ...
44 m2
1 Спални
1 Купатила
3 Кат
Оглас: #446
€ 210,000
Се продава куќа со дворно место од 958м2 во Маџари – Скопје. Куќата се состои од приземје и кат, во добра состојба односно поволна ...
958 m2
2 Спални
2 Купатила
Оглас: #453
€ 1,200
Одлична понуда на стан од 200м2 во Скопје – Карпош во близина на студентскиот дом Гоце. Станот располага со дневна соба, трпезариј ...
200 m2
3 Спални
3 Купатила
4 Кат
Оглас: #448
€ 55,000
Се продава стара индивидуална куќа во Охрид со висина од Приземје и Кат. Куќата се наоѓа во строго централно градско подрачје, вед ...
96 m2
2 Спални
1 Купатила
Оглас: #451
€ 55,000
Се продава двособен стан со површина од 62м2+4м2 подрум на улица Гоце Делчев населба Даљан на само 250 метри до езерото. Станот е ...
62 m2
3 Спални
1 Купатила
5 Кат
Оглас: #450
€ 64,900
Се продава двособен стан со површина од 59м2 во Охрид во непосредна близина на детската градинка Лихнида. Станот е на поткровје ( ...
59 m2
1 Спални
1 Купатила
7 Кат
Оглас: #449
€ 50,000
Се продава стан од 42м2 во Охрид кај Крстџамија на само 350 метри до Охридска банка. Станот е на кат поткровје (трета висина) и со ...
42 m2
1 Спални
1 Купатила
3 Кат
Оглас: #452
€ 120,000
Се продава трособен одлично сочуван стан со површина од 80м2 во Охрид веднаш наспроти Охридска банка и ЕВН. Се наоѓа на само 500 м ...
80 m2
2 Спални
1 Купатила
2 Кат
1 2 3 39
ЗА КУПУВАЧИ

Дали сте во потрага по домот од вашите соништа ?

Дозволете да ви помогнеме и да ви го оствариме сонот.
Сите Недвижности
ИЛИ
ЗА ПРОДАВАЧИ

Вистинското решение за продажба на вашите недвижности.

Контактирајте не, и препуштете ни го тоа задоволсто на нас!
Испрати Понуда
KONTAKT
Имате прашања или ви требаат повеќе информации?
Побарај не.
БЕСПЛАТНА КОНСУЛТАЦИЈА
Закажете бесплатна консултација со нашитe експерти.
Закажи Консултација

ЛОКАЦИЈА

Ул. 120 бр. 1 - Локал 7, 1200
Тетово - Македонија
Пон - Петок: 09:00 - 19:00 
Сабота: 09:00 - 16:00 
Недела: Затворено 
© 2021 Милошевски - Агенција за недвижности. Сите права се задржани.
Designed & Developed by Duos Digital
envelopephone-handsetmap-markermenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram