СЕ ПРОДАВА
09 Јун 2022
1019 Прегледи

Апартмани од 55м2 до 105м2 во Полихроно - Грција

€ 1
Тип
55 м2
Кат:
Спални: 1
Купатила: 1
Балкони: 1

Опис

Се продаваат апартмани и мезонети во Полихроно, Касандра (прв крак), Грција.

Апартманите се со површина од 55м2 до 105 м2 и се наоѓаат на само 50 метри оддалеченост од море.

Градбата е предвидена да биде готова и вселлива до Јуни 2022 год.

Цена по договор.

За повеќе информации, обратете се на:

Филип 077641410

Стефани 071345955

Шифра:309

Детали за Недвижноста

Шифра:
#309
Цена:
€ 1
Квадратура:
55 м2
Цена по м2:
0 / м2
Кат:
Вкупно Соби:
2
Спални:
1
Купатила:
1
Балкон:
1
Паркинг:
Да
Ориентација:
Запад
Год. на Градба:
Опремен:
Не

Контактирај не

Contact Us - Single Listing
ЗА КУПУВАЧИ

Дали сте во потрага по домот од вашите соништа ?

Дозволете да ви помогнеме и да ви го оствариме сонот.
Сите Недвижности
ИЛИ
ЗА ПРОДАВАЧИ

Вистинското решение за продажба на вашите недвижности.

Контактирајте не, и препуштете ни го тоа задоволсто на нас!
Испрати Понуда
KONTAKT
Имате прашања или ви требаат повеќе информации?
Побарај не.
БЕСПЛАТНА КОНСУЛТАЦИЈА
Закажете бесплатна консултација со нашитe експерти.
Закажи Консултација

ЛОКАЦИЈА

Ул. 120 бр. 1 - Локал 7, 1200
Тетово - Македонија
Пон - Петок: 09:00 - 19:00 
Сабота: 09:00 - 16:00 
Недела: Затворено 
© 2021 Милошевски - Агенција за недвижности. Сите права се задржани.
Designed & Developed by Duos Digital
envelopeeyeprinterphone-handsetmap-markercalendar-fullmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram