СЕ ПРОДАВА
27 Мај 2022
2390 Прегледи

Деловен објект од 420м2 во Скопје - Кисела Вода

€ 610,000
420 м2
Год. на Градба:
Опремен: Не
Цена по м2: € / м2

Опис

Ексклузивна понуда само во Агенција Милошевски.

Се продава деловен објект во близина на железничка станица Скопје.

Деловниот објект располага со 3 делови со вкупна површина од 420м2: прв дел приземje, втор дел подрум, трет дел кат 1 со поткровје.

Наменет е за сите што се занимаваат со продажба на било каква роба, затоа што истиот е веќе разработен и доста познат.

Парцелата на која лежи овој деловен објект изнесува 565м2.

Цена: 610000  евра.

За повеќе информации, обратете се на:

Филип 077641410

Стефани 071345955

Шифра: 311

Детали за Недвижноста

Шифра:
#311
Цена:
€ 610000
Квадратура:
420 м2
Цена по м2:
/ м2
Димензии:
Градежен Реон:
Вода:
Струја:
Пристапен Пат:

Контактирај не

Contact Us - Single Listing
ЗА КУПУВАЧИ

Дали сте во потрага по домот од вашите соништа ?

Дозволете да ви помогнеме и да ви го оствариме сонот.
Сите Недвижности
ИЛИ
ЗА ПРОДАВАЧИ

Вистинското решение за продажба на вашите недвижности.

Контактирајте не, и препуштете ни го тоа задоволсто на нас!
Испрати Понуда
KONTAKT
Имате прашања или ви требаат повеќе информации?
Побарај не.
БЕСПЛАТНА КОНСУЛТАЦИЈА
Закажете бесплатна консултација со нашитe експерти.
Закажи Консултација

ЛОКАЦИЈА

Ул. 120 бр. 1 - Локал 7, 1200
Тетово - Македонија
Пон - Петок: 09:00 - 19:00 
Сабота: 09:00 - 16:00 
Недела: Затворено 
© 2021 Милошевски - Агенција за недвижности. Сите права се задржани.
Designed & Developed by Duos Digital
envelopeeyeprinterphone-handsetmap-markercalendar-fullmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram