СЕ ПРОДАВА
22 Авг 2022
1777 Прегледи

Деловен простор од 107м2 во Тетово

€ 2,500
107 м2
Год. на Градба:
Опремен: Не
Цена по м2: € 2500 / м2

Опис

Се продава деловен простор од 107м2 на одлична локација во Тетово.

Се наоѓа во близина на Веро и ReMall што го прави одличен за намена во кафуле, казино, кладилница, козметичко студио итн.

Со деловниот простор кој се наоѓа на приземје, има и подрумска просторија од 7м2.

Постои и можност на поделба на истиот, во два деловни простори, едниот од 68м2 и другиот од 37м2.

Цена: 2.500 евра/м2.

За повеќе информации, обратете се на:

Филип 077/641-410

Стефани 071/345-955

Шифра: 359

 

Детали за Недвижноста

Шифра:
#359
Цена:
€ 2500
Квадратура:
107 м2
Цена по м2:
/ м2
Димензии:
Градежен Реон:
Вода:
Струја:
Пристапен Пат:

Контактирај не

Contact Us - Single Listing
ЗА КУПУВАЧИ

Дали сте во потрага по домот од вашите соништа ?

Дозволете да ви помогнеме и да ви го оствариме сонот.
Сите Недвижности
ИЛИ
ЗА ПРОДАВАЧИ

Вистинското решение за продажба на вашите недвижности.

Контактирајте не, и препуштете ни го тоа задоволсто на нас!
Испрати Понуда
KONTAKT
Имате прашања или ви требаат повеќе информации?
Побарај не.
БЕСПЛАТНА КОНСУЛТАЦИЈА
Закажете бесплатна консултација со нашитe експерти.
Закажи Консултација

ЛОКАЦИЈА

Ул. 120 бр. 1 - Локал 7, 1200
Тетово - Македонија
Пон - Петок: 09:00 - 19:00 
Сабота: 09:00 - 16:00 
Недела: Затворено 
© 2021 Милошевски - Агенција за недвижности. Сите права се задржани.
Designed & Developed by Duos Digital
envelopeeyeprinterphone-handsetmap-markercalendar-fullmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram