СЕ ПРОДАВА
03 Фев 2023
1981 Прегледи

ИЗДАДЕНО - Деловен простор од 110м2 во Тетово

€ 1,000
110 м2
Год. на Градба:
Опремен: Не
Цена по м2: € 1000 / м2

Опис

Се издава деловен простор на атрактивна локација во Тетово.

Деловниот простор има вкупна површина од 110м2 + двор.

Цена: 1000 евра/месечно

За повеќе информации, обратете се на бројот 077/641-410 или посетете не во нашата канцеларија.

Шифра: 428

Детали за Недвижноста

Шифра:
#428
Цена:
€ 1000
Квадратура:
110 м2
Цена по м2:
/ м2
Димензии:
Градежен Реон:
Вода:
Струја:
Пристапен Пат:

Контактирај не

Contact Us - Single Listing
ЗА КУПУВАЧИ

Дали сте во потрага по домот од вашите соништа ?

Дозволете да ви помогнеме и да ви го оствариме сонот.
Сите Недвижности
ИЛИ
ЗА ПРОДАВАЧИ

Вистинското решение за продажба на вашите недвижности.

Контактирајте не, и препуштете ни го тоа задоволсто на нас!
Испрати Понуда
KONTAKT
Имате прашања или ви требаат повеќе информации?
Побарај не.
БЕСПЛАТНА КОНСУЛТАЦИЈА
Закажете бесплатна консултација со нашитe експерти.
Закажи Консултација

ЛОКАЦИЈА

Ул. 120 бр. 1 - Локал 7, 1200
Тетово - Македонија
Пон - Петок: 09:00 - 19:00 
Сабота: 09:00 - 16:00 
Недела: Затворено 
© 2021 Милошевски - Агенција за недвижности. Сите права се задржани.
Designed & Developed by Duos Digital
envelopeeyeprinterphone-handsetmap-markercalendar-fullmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram