СЕ ИЗНАЈМУВА
23 Сеп 2022
1670 Прегледи

Деловен простор од 120м2 во Тетово

€ 1
120 м2
Год. на Градба:
Опремен: Не
Цена по м2: € 1 / м2

Опис

Се изнајмува деловен простор од 120м2 во Тетово.

Изграден е со врвен квалитет и ги има сите погодности како греење и ладење со топлински пумпи.

Деловниот простор е на први кат и истиот се состои од голема просторија, кујна, тоалет и тераса.

Цена по договор.

За повеќе информации, обратете се на:

Филип 077641410

Стефани 071345955

Шифра: 377

Детали за Недвижноста

Шифра:
#377
Цена:
€ 1
Квадратура:
120 м2
Цена по м2:
/ м2
Димензии:
Градежен Реон:
Вода:
Струја:
Пристапен Пат:

Контактирај не

Contact Us - Single Listing
ЗА КУПУВАЧИ

Дали сте во потрага по домот од вашите соништа ?

Дозволете да ви помогнеме и да ви го оствариме сонот.
Сите Недвижности
ИЛИ
ЗА ПРОДАВАЧИ

Вистинското решение за продажба на вашите недвижности.

Контактирајте не, и препуштете ни го тоа задоволсто на нас!
Испрати Понуда
KONTAKT
Имате прашања или ви требаат повеќе информации?
Побарај не.
БЕСПЛАТНА КОНСУЛТАЦИЈА
Закажете бесплатна консултација со нашитe експерти.
Закажи Консултација

ЛОКАЦИЈА

Ул. 120 бр. 1 - Локал 7, 1200
Тетово - Македонија
Пон - Петок: 09:00 - 19:00 
Сабота: 09:00 - 16:00 
Недела: Затворено 
© 2021 Милошевски - Агенција за недвижности. Сите права се задржани.
Designed & Developed by Duos Digital
envelopeeyeprinterphone-handsetmap-markercalendar-fullmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram