СЕ ПРОДАВА
17 Јун 2022
580 Прегледи

Деловен простор од 408м2 во СЦ Борис Трајковски

€ 1
408 м2
Год. на Градба:
Опремен: Не
Цена по м2: € 1 / м2

Опис

Се продава деловен простор од 408м2 во СЦ Борис Трајковски.

Просторот е идеален за ресторан, продажен салон, казино, ноќен клуб, канцеларија и др.

Истиот има три влеза од кои два главни и еден економски и располага со сопствено греење и ладење со плафонски единици.

Терасата пред деловниот простор не е вклучена во имотниот лист но истата има можност да се користи.

Паркинг околу спорсткиот центар е бесплатен.

Во моментот во просторот има закупец со важечки договор кој може да биде продолжен.

Цена по договор.

За повеќе информации, обратете се на:

Филип 077641410

Стефани 071345955

Шифра: 323

Детали за Недвижноста

Шифра:
#323
Цена:
€ 1
Квадратура:
408 м2
Цена по м2:
/ м2
Димензии:
Градежен Реон:
Вода:
Струја:
Пристапен Пат:

Контактирај не

Contact Us - Single Listing
ЗА КУПУВАЧИ

Дали сте во потрага по домот од вашите соништа ?

Дозволете да ви помогнеме и да ви го оствариме сонот.
Сите Недвижности
ИЛИ
ЗА ПРОДАВАЧИ

Вистинското решение за продажба на вашите недвижности.

Контактирајте не, и препуштете ни го тоа задоволсто на нас!
Испрати Понуда
KONTAKT
Имате прашања или ви требаат повеќе информации?
Побарај не.
БЕСПЛАТНА КОНСУЛТАЦИЈА
Закажете бесплатна консултација со нашитe експерти.
Закажи Консултација

ЛОКАЦИЈА

Ул. 120 бр. 1 - Локал 7, 1200
Тетово - Македонија
Пон - Петок: 09:00 - 19:00 
Сабота: 09:00 - 16:00 
Недела: Затворено 
© 2021 Милошевски - Агенција за недвижности. Сите права се задржани.
Designed & Developed by Duos Digital
envelopeeyeprinterphone-handsetmap-markercalendar-fullmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram