СЕ ПРОДАВА
09 Јун 2022
904 Прегледи

ПРОДАДЕНО - Деловен простор од 42м2 во Скопје - Карпош

€ 50,000
42 м2
Год. на Градба:
Опремен: Не
Цена по м2: € 1190 / м2

Опис

Се продава деловен простор од 42м2 на улица Партизански Одреди на 150м од Сити Мол.

Деловниот простор е со висок плафон и може да биде приспособен за секаква дејност како на пример адвокатска канцеларија, фризерско студио, пицерија и слично.

Цена: 50.000 евра.

За повеќе информации, обратете се на:

Филип 077641410

Стефани 071345955

Шифра: 318

Детали за Недвижноста

Шифра:
#318
Цена:
€ 50000
Квадратура:
42 м2
Цена по м2:
/ м2
Димензии:
Градежен Реон:
Вода:
Струја:
Пристапен Пат:

Контактирај не

Contact Us - Single Listing
ЗА КУПУВАЧИ

Дали сте во потрага по домот од вашите соништа ?

Дозволете да ви помогнеме и да ви го оствариме сонот.
Сите Недвижности
ИЛИ
ЗА ПРОДАВАЧИ

Вистинското решение за продажба на вашите недвижности.

Контактирајте не, и препуштете ни го тоа задоволсто на нас!
Испрати Понуда
KONTAKT
Имате прашања или ви требаат повеќе информации?
Побарај не.
БЕСПЛАТНА КОНСУЛТАЦИЈА
Закажете бесплатна консултација со нашитe експерти.
Закажи Консултација

ЛОКАЦИЈА

Ул. 120 бр. 1 - Локал 7, 1200
Тетово - Македонија
Пон - Петок: 09:00 - 19:00 
Сабота: 09:00 - 16:00 
Недела: Затворено 
© 2021 Милошевски - Агенција за недвижности. Сите права се задржани.
Designed & Developed by Duos Digital
envelopeeyeprinterphone-handsetmap-markercalendar-fullmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram