СЕ ИЗНАЈМУВА
17 Јун 2022
716 Прегледи

Деловен простор од 71м1 во Скопје - Кисела Вода

71 м2
Год. на Градба:
Опремен: Не
Цена по м2: € / м2

Опис

Се изнајмува деловен простор од 71м2 во Скопје на ул. Методија Шаторов.

Објектот е во внатрешна фаза на карабина со преграден сантирен чвор погоден за обавување на вашата дејност.

Висината на закупнината зависи од временскиот период на изнајмување на деловниот простор, како и потребните инвестиции кои треба да бидат превземени од наша страна за уредување на деловниот простор согласно на вашите потреби.

За повеќе информации, обратете се на:

Филип 077641410

Стефани 071345955

Шифра: 329

Детали за Недвижноста

Шифра:
#329
Цена:
€ 0
Квадратура:
71 м2
Цена по м2:
/ м2
Димензии:
Градежен Реон:
Вода:
Струја:
Пристапен Пат:

Контактирај не

Contact Us - Single Listing
ЗА КУПУВАЧИ

Дали сте во потрага по домот од вашите соништа ?

Дозволете да ви помогнеме и да ви го оствариме сонот.
Сите Недвижности
ИЛИ
ЗА ПРОДАВАЧИ

Вистинското решение за продажба на вашите недвижности.

Контактирајте не, и препуштете ни го тоа задоволсто на нас!
Испрати Понуда
KONTAKT
Имате прашања или ви требаат повеќе информации?
Побарај не.
БЕСПЛАТНА КОНСУЛТАЦИЈА
Закажете бесплатна консултација со нашитe експерти.
Закажи Консултација

ЛОКАЦИЈА

Ул. 120 бр. 1 - Локал 7, 1200
Тетово - Македонија
Пон - Петок: 09:00 - 19:00 
Сабота: 09:00 - 16:00 
Недела: Затворено 
© 2021 Милошевски - Агенција за недвижности. Сите права се задржани.
Designed & Developed by Duos Digital
envelopeeyeprinterphone-handsetmap-markercalendar-fullmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram