СЕ ИЗНАЈМУВА
16 Сеп 2022
1395 Прегледи

ИЗДАДЕНО - Гарсоњера од 35м2 во Тетово

€ 150
Тип
35 м2
Кат: 1
Спални: 1
Купатила: 2
Балкони: 2

Опис

Се издава гарсоњера во центарот на Тетово.

Гарсоњерата има вкупна површина од 35м2 и располага со една соба, тоалет и балкон.

Цена: 150 евра/месечно.

За повеќе информации, обратете се на:

Филип 077641410

Стефани 071345955

Шифра: 375

Детали за Недвижноста

Шифра:
#375
Цена:
€ 150
Квадратура:
35 м2
Цена по м2:
/ м2
Кат:
1
Вкупно Соби:
1
Спални:
1
Купатила:
2
Балкон:
2
Паркинг:
Да
Ориентација:
Запад
Год. на Градба:
Опремен:
Да

Контактирај не

Contact Us - Single Listing
ЗА КУПУВАЧИ

Дали сте во потрага по домот од вашите соништа ?

Дозволете да ви помогнеме и да ви го оствариме сонот.
Сите Недвижности
ИЛИ
ЗА ПРОДАВАЧИ

Вистинското решение за продажба на вашите недвижности.

Контактирајте не, и препуштете ни го тоа задоволсто на нас!
Испрати Понуда
KONTAKT
Имате прашања или ви требаат повеќе информации?
Побарај не.
БЕСПЛАТНА КОНСУЛТАЦИЈА
Закажете бесплатна консултација со нашитe експерти.
Закажи Консултација

ЛОКАЦИЈА

Ул. 120 бр. 1 - Локал 7, 1200
Тетово - Македонија
Пон - Петок: 09:00 - 19:00 
Сабота: 09:00 - 16:00 
Недела: Затворено 
© 2021 Милошевски - Агенција за недвижности. Сите права се задржани.
Designed & Developed by Duos Digital
envelopeeyeprinterphone-handsetmap-markercalendar-fullmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram