СЕ ПРОДАВА
14 Јул 2022
1283 Прегледи

Куќа од 111м2 во Скопје

€ 125,000
Тип
111 м2
Спални: 2
Купатила: 1
Балкони: 1
Гаража: 2

Опис

Се продава куќа од 111м2 и барака од 96м2 во заеднички двор на мирна локација во близина на градинката во населба Драчево.

Куќата ги има следните простории:

 • Дневна соба со трпезарија
 • Кујна
 • Две спални соби
 • Купатило
 • Веранда
 • Остава

Бараката ги има следните простории:

 • Три спални
 • Дневна соба со трпезарија
 • Кујна
 • Веранда
 • Купатило
 • Подрум

Дворот е ограден и има две покриени паркинг места и иститот има вкупна површина од 355м2.

Цена: 125.000 евра.

За повеќе информации, обратете се на:

Филип 077641410

Стефани 071345955

Шифра: 344

Детали за Недвижноста

Шифра:
#344
Цена:
€ 125000
Квадратура:
111 м2
Земјиште: 
м2
Двор:
355 м2
Год. На Градба:
Катови:
1
Површина по Кат:
111 м2
Ориентација:
Исток
Вкупно Соби:
4
Спални: 
2
Купатила:
1
Балкони:
1
Гаража:
2

Контактирај не

Contact Us - Single Listing
ЗА КУПУВАЧИ

Дали сте во потрага по домот од вашите соништа ?

Дозволете да ви помогнеме и да ви го оствариме сонот.
Сите Недвижности
ИЛИ
ЗА ПРОДАВАЧИ

Вистинското решение за продажба на вашите недвижности.

Контактирајте не, и препуштете ни го тоа задоволсто на нас!
Испрати Понуда
KONTAKT
Имате прашања или ви требаат повеќе информации?
Побарај не.
БЕСПЛАТНА КОНСУЛТАЦИЈА
Закажете бесплатна консултација со нашитe експерти.
Закажи Консултација

ЛОКАЦИЈА

Ул. 120 бр. 1 - Локал 7, 1200
Тетово - Македонија
Пон - Петок: 09:00 - 19:00 
Сабота: 09:00 - 16:00 
Недела: Затворено 
© 2021 Милошевски - Агенција за недвижности. Сите права се задржани.
Designed & Developed by Duos Digital
envelopeeyeprinterphone-handsetmap-markercalendar-fullmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram