СЕ ПРОДАВА
11 Авг 2022
1309 Прегледи

Куќа од 244м2 во Охрид - Рача

€ 95,000
Тип
244 м2
Спални: 4
Купатила: 2
Балкони: 2
Гаража:

Опис

💥Нова понуда во агенција Милошевски 👇🏼 👇🏼 👇🏼

🏡Куќа со прекрасен поглед кон Охридско езеро. 🏞️

Се наоѓа во мирната населба Рача, во непосредна близина на градот Охрид.

👉🏼Куќата изобилува со подрум од 40м2, приземје од 102м2 и кат од 102м2.

👉🏼На катовите има: дневна соба, кујна, 2 спални соби, тоалет и балкон.

Градена е во 1980, има вода, струја и канализација. 💧💡🛁

Вкупната површина на парцелата е 372м2.

💵Цена: 95.000 евра.

За повеќе информации, обратете се на

Филип 077/641-410

Стефани 071/345-955

Шифра: 355

Детали за Недвижноста

Шифра:
#355
Цена:
€ 95000
Квадратура:
244 м2
Земјиште: 
м2
Двор:
372 м2
Год. На Градба:
Катови:
2
Површина по Кат:
102 м2
Ориентација:
Југоисток
Вкупно Соби:
8
Спални: 
4
Купатила:
2
Балкони:
2
Гаража:

Контактирај не

Contact Us - Single Listing
ЗА КУПУВАЧИ

Дали сте во потрага по домот од вашите соништа ?

Дозволете да ви помогнеме и да ви го оствариме сонот.
Сите Недвижности
ИЛИ
ЗА ПРОДАВАЧИ

Вистинското решение за продажба на вашите недвижности.

Контактирајте не, и препуштете ни го тоа задоволсто на нас!
Испрати Понуда
KONTAKT
Имате прашања или ви требаат повеќе информации?
Побарај не.
БЕСПЛАТНА КОНСУЛТАЦИЈА
Закажете бесплатна консултација со нашитe експерти.
Закажи Консултација

ЛОКАЦИЈА

Ул. 120 бр. 1 - Локал 7, 1200
Тетово - Македонија
Пон - Петок: 09:00 - 19:00 
Сабота: 09:00 - 16:00 
Недела: Затворено 
© 2021 Милошевски - Агенција за недвижности. Сите права се задржани.
Designed & Developed by Duos Digital
envelopeeyeprinterphone-handsetmap-markercalendar-fullmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram