СЕ ПРОДАВА
06 Јул 2022
1083 Прегледи

Куќа од 275м2 во Скопје - Пржино

€ 430,000
Тип
275 м2
Спални: 5
Купатила: 3
Балкони: 4
Гаража: 1

Опис

Се продава куќа од 275м2 во населба Пржино.

Куќата ја има следната катност:

  • Високо приземје + 1 кат + приземје

Распоредот на истата изгледа вака:

  • Дневна соба со трпезарија
  • Кујна
  • Четири соби
  • Една спална со посебен тоалет и гардеробер
  • Две купатила
  • Четири тераси
  • Подрум и гаража

Вкупната површина на парцелата е 365м2.

Куќата се наоѓа веднаш под Британска амбасада, на мирна локација и има прекрасен и отворен поглед.

Цена: 430 000 евра.

За повеќе информации, обратете се на:

Филип 077/641-410

Стефани 071/345-955

Шифра: 276

Детали за Недвижноста

Шифра:
#276
Цена:
€ 430000
Квадратура:
275 м2
Земјиште: 
365 м2
Двор:
120 м2
Год. На Градба:
Катови:
3
Површина по Кат:
100 м2
Ориентација:
Запад
Вкупно Соби:
7
Спални: 
5
Купатила:
3
Балкони:
4
Гаража:
1

Контактирај не

Contact Us - Single Listing
ЗА КУПУВАЧИ

Дали сте во потрага по домот од вашите соништа ?

Дозволете да ви помогнеме и да ви го оствариме сонот.
Сите Недвижности
ИЛИ
ЗА ПРОДАВАЧИ

Вистинското решение за продажба на вашите недвижности.

Контактирајте не, и препуштете ни го тоа задоволсто на нас!
Испрати Понуда
KONTAKT
Имате прашања или ви требаат повеќе информации?
Побарај не.
БЕСПЛАТНА КОНСУЛТАЦИЈА
Закажете бесплатна консултација со нашитe експерти.
Закажи Консултација

ЛОКАЦИЈА

Ул. 120 бр. 1 - Локал 7, 1200
Тетово - Македонија
Пон - Петок: 09:00 - 19:00 
Сабота: 09:00 - 16:00 
Недела: Затворено 
© 2021 Милошевски - Агенција за недвижности. Сите права се задржани.
Designed & Developed by Duos Digital
envelopeeyeprinterphone-handsetmap-markercalendar-fullmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram