СЕ ПРОДАВА
22 Авг 2022
1114 Прегледи

Куќа од 360м2 во Битола

€ 360,000
Тип
360 м2
Спални: 6
Купатила: 4
Балкони: 9
Гаража: 1

Опис

🏡Се продава куќа во строг центар на Битола.

Куќата располага со внатрешна површина 360м2 и истата го има следниот распоред:

  • Деловен простор од 75м2 ( Сутерен )
  • Кат 1 ( дневна соба со трпезарија и кујна, три тераси, спални соби, купатило )
  • Кат 2 ( дневна соба со трпезарија и кујна, три тераси, спални соби, купатило )
  • Кат 3  ( дневна соба со трпезарија и кујна, три тераси, спални соби, купатило )

Дворно место од 160м2.

Гаража.

📍Куќата се наоѓа на улица Панде Николов .

💶Цена: 360 000 евра.

За повеќе информации, обратете се на:

📲Филип 077/641-410

📲Стефани 071/345-955

🔐Шифра: 358

Детали за Недвижноста

Шифра:
#358
Цена:
€ 360000
Квадратура:
360 м2
Земјиште: 
м2
Двор:
160 м2
Год. На Градба:
Катови:
3
Површина по Кат:
95 м2
Ориентација:
Запад
Вкупно Соби:
9
Спални: 
6
Купатила:
4
Балкони:
9
Гаража:
1

Контактирај не

Contact Us - Single Listing
ЗА КУПУВАЧИ

Дали сте во потрага по домот од вашите соништа ?

Дозволете да ви помогнеме и да ви го оствариме сонот.
Сите Недвижности
ИЛИ
ЗА ПРОДАВАЧИ

Вистинското решение за продажба на вашите недвижности.

Контактирајте не, и препуштете ни го тоа задоволсто на нас!
Испрати Понуда
KONTAKT
Имате прашања или ви требаат повеќе информации?
Побарај не.
БЕСПЛАТНА КОНСУЛТАЦИЈА
Закажете бесплатна консултација со нашитe експерти.
Закажи Консултација

ЛОКАЦИЈА

Ул. 120 бр. 1 - Локал 7, 1200
Тетово - Македонија
Пон - Петок: 09:00 - 19:00 
Сабота: 09:00 - 16:00 
Недела: Затворено 
© 2021 Милошевски - Агенција за недвижности. Сите права се задржани.
Designed & Developed by Duos Digital
envelopeeyeprinterphone-handsetmap-markercalendar-fullmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram