СЕ ПРОДАВА
24 Авг 2022
2244 Прегледи

Куќа од 408м2 во Тетово

€ 480,000
Тип
408 м2
Спални: 9
Купатила: 3
Балкони: 2
Гаража: 1

Опис

Се продава луксузна куќа на мирна локација во Тетово.

Куќата располага со внатрешна површина 408м2 и истата го има следниот распоред:

  • Подрум ( дневна соба со кујна и трпезарија, соба, магацин, гаража )
  • Кат 1 ( дневна соба со трпезарија и кујна, голема тераса, три спални соби, купатило )
  • Кат 2 ( дневна соба со трпезарија и кујна, голема тераса, три спални соби, купатило )
  • Поткровје ( три соби и тоалет )

Куќата излегува на две улици, од предната страна има дворно место од 100м2 додека на задната има 75 за паркинг простор и гаража.

Вкупна квадратура на парцелата изнесува 311м2.

Цена: 480 000 евра.

За повеќе информации, обратете се на:

Филип 077/641-410

Стефани 071/345-955

Шифра: 361

Детали за Недвижноста

Шифра:
#361
Цена:
€ 480000
Квадратура:
408 м2
Земјиште: 
м2
Двор:
175 м2
Год. На Градба:
Катови:
3
Површина по Кат:
102 м2
Ориентација:
Исток
Вкупно Соби:
12
Спални: 
9
Купатила:
3
Балкони:
2
Гаража:
1

Контактирај не

Contact Us - Single Listing
ЗА КУПУВАЧИ

Дали сте во потрага по домот од вашите соништа ?

Дозволете да ви помогнеме и да ви го оствариме сонот.
Сите Недвижности
ИЛИ
ЗА ПРОДАВАЧИ

Вистинското решение за продажба на вашите недвижности.

Контактирајте не, и препуштете ни го тоа задоволсто на нас!
Испрати Понуда
KONTAKT
Имате прашања или ви требаат повеќе информации?
Побарај не.
БЕСПЛАТНА КОНСУЛТАЦИЈА
Закажете бесплатна консултација со нашитe експерти.
Закажи Консултација

ЛОКАЦИЈА

Ул. 120 бр. 1 - Локал 7, 1200
Тетово - Македонија
Пон - Петок: 09:00 - 19:00 
Сабота: 09:00 - 16:00 
Недела: Затворено 
© 2021 Милошевски - Агенција за недвижности. Сите права се задржани.
Designed & Developed by Duos Digital
envelopeeyeprinterphone-handsetmap-markercalendar-fullmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram