СЕ ПРОДАВА
23 Мар 2022
1519 Прегледи

Куќа од 120м2 во Тетово

€ 89,500
Тип
120 м2
Спални:
Купатила:
Балкони:
Гаража:

Опис

Се продава плац со две куќи во Тетово населба Поток.

Едната куќа има вкупна внатрешна површина од 60м2 и истата е стара и не е реновирана.

Другата куќа е нова и квалитетно опремена, со фасада со стиропор изолација 8цм и припрема за соларен систем. Има вкупна внатрешна површина од 120м2 и се состои од приземје и два ката.

И двете куќи се опремени со сопствено парно греење кое може да биде на струја илли на цврсто гориво ( дрва, брикет, ќумур ).

Цена: 89.500 евра.

За повеќе информации, обртете се на:

Филип 077641410

Стефани 071345955

Шифра: 0123021

Детали за Недвижноста

Шифра:
#0123021
Цена:
€ 89500
Квадратура:
120 м2
Земјиште: 
187 м2
Двор:
77 м2
Год. На Градба:
Катови:
3
Површина по Кат:
31 м2
Ориентација:
Запад
Вкупно Соби:
Спални: 
Купатила:
Балкони:
Гаража:

Контактирај не

Contact Us - Single Listing
ЗА КУПУВАЧИ

Дали сте во потрага по домот од вашите соништа ?

Дозволете да ви помогнеме и да ви го оствариме сонот.
Сите Недвижности
ИЛИ
ЗА ПРОДАВАЧИ

Вистинското решение за продажба на вашите недвижности.

Контактирајте не, и препуштете ни го тоа задоволсто на нас!
Испрати Понуда
KONTAKT
Имате прашања или ви требаат повеќе информации?
Побарај не.
БЕСПЛАТНА КОНСУЛТАЦИЈА
Закажете бесплатна консултација со нашитe експерти.
Закажи Консултација

ЛОКАЦИЈА

Ул. 120 бр. 1 - Локал 7, 1200
Тетово - Македонија
Пон - Петок: 09:00 - 19:00 
Сабота: 09:00 - 16:00 
Недела: Затворено 
© 2021 Милошевски - Агенција за недвижности. Сите права се задржани.
Designed & Developed by Duos Digital
envelopeeyeprinterphone-handsetmap-markercalendar-fullmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram