СЕ ПРОДАВА
05 Јул 2022
900 Прегледи

Куќа од 137м2 во Тетово

€ 65,000
Тип
137 м2
Спални: 3
Купатила: 1
Балкони: 1
Гаража: 0

Опис

Се продава самостојна-семејна куќа од 137м2 во Тетово во близина на ресторан БЕЛА МИА.

Куќата располага со подрум од 34м2, приземје од 50м2, кат од 53м2 и ги има следните простории:

дневна соба

кујна со трпезарија

две спални соби

детска соба

тоалет

терасa

-три подрум простории

Вкупната површина на парцелата изнесува 143м2, а дворот зафаќа површина од 94м2.

Цена: 65.000 евра.

За повеќе информации, обратете се на:

Филип 077/641-410

Стефани 071/345-955

Шифра: 337

Детали за Недвижноста

Шифра:
#337
Цена:
€ 65000
Квадратура:
137 м2
Земјиште: 
143 м2
Двор:
94 м2
Год. На Градба:
Катови:
2
Површина по Кат:
50 м2
Ориентација:
Запад
Вкупно Соби:
5
Спални: 
3
Купатила:
1
Балкони:
1
Гаража:
0

Контактирај не

Contact Us - Single Listing
ЗА КУПУВАЧИ

Дали сте во потрага по домот од вашите соништа ?

Дозволете да ви помогнеме и да ви го оствариме сонот.
Сите Недвижности
ИЛИ
ЗА ПРОДАВАЧИ

Вистинското решение за продажба на вашите недвижности.

Контактирајте не, и препуштете ни го тоа задоволсто на нас!
Испрати Понуда
KONTAKT
Имате прашања или ви требаат повеќе информации?
Побарај не.
БЕСПЛАТНА КОНСУЛТАЦИЈА
Закажете бесплатна консултација со нашитe експерти.
Закажи Консултација

ЛОКАЦИЈА

Ул. 120 бр. 1 - Локал 7, 1200
Тетово - Македонија
Пон - Петок: 09:00 - 19:00 
Сабота: 09:00 - 16:00 
Недела: Затворено 
© 2021 Милошевски - Агенција за недвижности. Сите права се задржани.
Designed & Developed by Duos Digital
envelopeeyeprinterphone-handsetmap-markercalendar-fullmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram