СЕ ПРОДАВА
16 Сеп 2022
2437 Прегледи

Kуќа од 147м2 во Скопје – Инџиково

€ 110,000
Тип
147 м2
Спални: 5
Купатила: 2
Балкони: 2
Гаража: 0

Опис

Се продава куќа од 147м2 во Скопје – Инџиково

Куќата располага со приземје и кат и со следните простории:

-дневна соба со трпезарија и кујна

-5 спални соби

-детска соба

- два тоалета

- тераса

Цена: 110 000 евра

За повеќе информации, обратете се на:

Филип 077641410

Стефани 071345955

Шифра: 373

Детали за Недвижноста

Шифра:
#373
Цена:
€ 110000
Квадратура:
147 м2
Земјиште: 
м2
Двор:
 м2
Год. На Градба:
Катови:
2
Површина по Кат:
70 м2
Ориентација:
Запад
Вкупно Соби:
7
Спални: 
5
Купатила:
2
Балкони:
2
Гаража:
0

Контактирај не

Contact Us - Single Listing
ЗА КУПУВАЧИ

Дали сте во потрага по домот од вашите соништа ?

Дозволете да ви помогнеме и да ви го оствариме сонот.
Сите Недвижности
ИЛИ
ЗА ПРОДАВАЧИ

Вистинското решение за продажба на вашите недвижности.

Контактирајте не, и препуштете ни го тоа задоволсто на нас!
Испрати Понуда
KONTAKT
Имате прашања или ви требаат повеќе информации?
Побарај не.
БЕСПЛАТНА КОНСУЛТАЦИЈА
Закажете бесплатна консултација со нашитe експерти.
Закажи Консултација

ЛОКАЦИЈА

Ул. 120 бр. 1 - Локал 7, 1200
Тетово - Македонија
Пон - Петок: 09:00 - 19:00 
Сабота: 09:00 - 16:00 
Недела: Затворено 
© 2021 Милошевски - Агенција за недвижности. Сите права се задржани.
Designed & Developed by Duos Digital
envelopeeyeprinterphone-handsetmap-markercalendar-fullmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram