СЕ ПРОДАВА
05 Јул 2022
883 Прегледи

Куќа од 169м2 во Ресен

€ 60,000
Тип
169 м2
Спални: 5
Купатила: 2
Балкони: 3
Гаража: 0

Опис

Се продава куќа во Ресен и се наоѓа во близина на ресенски сарај.

Целата парцела има вкупна површина од 406м2, а додека куќата е 169м2.

Куќата располага со приземје од 63м2 и кат од 106м2, кои имаат одвоен влез.

Во склоп на куќата има и работилница од 49м2.

Цена: 60.000 евра.

За повеќе информации, обратете се на:

Филип 077/641-410

Стефани 071/345-955

Шифра: 338

Детали за Недвижноста

Шифра:
#338
Цена:
€ 60000
Квадратура:
169 м2
Земјиште: 
406 м2
Двор:
200 м2
Год. На Градба:
Катови:
2
Површина по Кат:
90 м2
Ориентација:
Запад
Вкупно Соби:
10
Спални: 
5
Купатила:
2
Балкони:
3
Гаража:
0

Контактирај не

Contact Us - Single Listing
ЗА КУПУВАЧИ

Дали сте во потрага по домот од вашите соништа ?

Дозволете да ви помогнеме и да ви го оствариме сонот.
Сите Недвижности
ИЛИ
ЗА ПРОДАВАЧИ

Вистинското решение за продажба на вашите недвижности.

Контактирајте не, и препуштете ни го тоа задоволсто на нас!
Испрати Понуда
KONTAKT
Имате прашања или ви требаат повеќе информации?
Побарај не.
БЕСПЛАТНА КОНСУЛТАЦИЈА
Закажете бесплатна консултација со нашитe експерти.
Закажи Консултација

ЛОКАЦИЈА

Ул. 120 бр. 1 - Локал 7, 1200
Тетово - Македонија
Пон - Петок: 09:00 - 19:00 
Сабота: 09:00 - 16:00 
Недела: Затворено 
© 2021 Милошевски - Агенција за недвижности. Сите права се задржани.
Designed & Developed by Duos Digital
envelopeeyeprinterphone-handsetmap-markercalendar-fullmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram