СЕ ПРОДАВА
02 Мар 2022
1939 Прегледи

Куќа од 212м2 во Тетово

€ 135,000
Тип
212 м2
Спални: 3
Купатила: 3
Балкони: 3
Гаража:

Опис

Се продава куќа од 212м2 во Тетово.

Куќата го има следниот распоред:

-подрум ( две простории )

-приземје ( дневна соба со кујна и трпезарија, спална соба, тераса и тоалет )

-кат 1 ( дневна соба со кујна и трпезарија, спална соба, тераса и тоалет )

-кат 2 ( дневна соба со кујна и трпезарија, спална соба, тераса и тоалет )

Вкупната површина на парцелата изнесува 100м2 од кој дворното место има 29м2.

Куќата се продава наместена.

Цена: 135.000 евра.

За повеќе информации, обратете се на:

Филип 077641410

Стефани 071345955

Шифра: 253

Детали за Недвижноста

Шифра:
#253
Цена:
€ 135000
Квадратура:
212 м2
Земјиште: 
м2
Двор:
29 м2
Год. На Градба:
Катови:
3
Површина по Кат:
53 м2
Ориентација:
Запад
Вкупно Соби:
8
Спални: 
3
Купатила:
3
Балкони:
3
Гаража:

Контактирај не

Contact Us - Single Listing
ЗА КУПУВАЧИ

Дали сте во потрага по домот од вашите соништа ?

Дозволете да ви помогнеме и да ви го оствариме сонот.
Сите Недвижности
ИЛИ
ЗА ПРОДАВАЧИ

Вистинското решение за продажба на вашите недвижности.

Контактирајте не, и препуштете ни го тоа задоволсто на нас!
Испрати Понуда
KONTAKT
Имате прашања или ви требаат повеќе информации?
Побарај не.
БЕСПЛАТНА КОНСУЛТАЦИЈА
Закажете бесплатна консултација со нашитe експерти.
Закажи Консултација

ЛОКАЦИЈА

Ул. 120 бр. 1 - Локал 7, 1200
Тетово - Македонија
Пон - Петок: 09:00 - 19:00 
Сабота: 09:00 - 16:00 
Недела: Затворено 
© 2021 Милошевски - Агенција за недвижности. Сите права се задржани.
Designed & Developed by Duos Digital
envelopeeyeprinterphone-handsetmap-markercalendar-fullmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram