СЕ ПРОДАВА
16 Мар 2023
615 Прегледи

Куќа од 240м2 во Брвеница

€ 125,000
Тип
240 м2
Спални:
Купатила:
Балкони:
Гаража:

Опис

Се продава куќа од 240м2 внатрешна површина во Брвеница.

Куќата располага со подрум+приземје+кат+поткровје.

Ги има следните простории:
- Дневна соба
- Кујна
- Трпезарија
- Четири спални соби
- Гаража
- Летна кујна
- Подрумска просторија

Вкупна површина на парцелата изнесува 1030м2 од кои 950м2 се дворно место.

Цена: 125 000 евра.

За повеќе информации, обратете се на 077641410 или посетете не во нашата канцеларија.

Шифра: 454

Детали за Недвижноста

Шифра:
#454
Цена:
€ 125000
Квадратура:
240 м2
Земјиште: 
1030 м2
Двор:
 м2
Год. На Градба:
Катови:
Површина по Кат:
м2
Ориентација:
Запад
Вкупно Соби:
Спални: 
Купатила:
Балкони:
Гаража:

Контактирај не

Contact Us - Single Listing
ЗА КУПУВАЧИ

Дали сте во потрага по домот од вашите соништа ?

Дозволете да ви помогнеме и да ви го оствариме сонот.
Сите Недвижности
ИЛИ
ЗА ПРОДАВАЧИ

Вистинското решение за продажба на вашите недвижности.

Контактирајте не, и препуштете ни го тоа задоволсто на нас!
Испрати Понуда
KONTAKT
Имате прашања или ви требаат повеќе информации?
Побарај не.
БЕСПЛАТНА КОНСУЛТАЦИЈА
Закажете бесплатна консултација со нашитe експерти.
Закажи Консултација

ЛОКАЦИЈА

Ул. 120 бр. 1 - Локал 7, 1200
Тетово - Македонија
Пон - Петок: 09:00 - 19:00 
Сабота: 09:00 - 16:00 
Недела: Затворено 
© 2021 Милошевски - Агенција за недвижности. Сите права се задржани.
Designed & Developed by Duos Digital
envelopeeyeprinterphone-handsetmap-markercalendar-fullmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram