СЕ ПРОДАВА
16 Мај 2022
745 Прегледи

Куќа од 300м2 во Охрид

€ 129,000
Тип
300 м2
Спални: 3
Купатила: 2
Балкони: 4
Гаража: 3

Опис

Се продава куќа од 300м2.

Куќата се наоѓа во мирна средина, и е во непосредна близина на училиште, банка, пошта и градтска болница.

Куќата е на два ката и го има следниот распоред:

Првиот кат е отворена дневна со кујна и трпезарија, работна соба и тоалет.

На вториот кат се спалните соби и тоалет, секоја соба има сопствена тераса.

Куќата има гаража за 3 возила, магацин и покриена веранда.

Има комбинирано парно греење на дрва и струја.

Цена: 129 000 евра.

За повеќе информации, обратете се на:

Филип 077641410

Стефани 071345955

Шифра: 296

 

Детали за Недвижноста

Шифра:
#296
Цена:
€ 129000
Квадратура:
300 м2
Земјиште: 
300 м2
Двор:
300 м2
Год. На Градба:
Катови:
2
Површина по Кат:
150 м2
Ориентација:
Запад
Вкупно Соби:
5
Спални: 
3
Купатила:
2
Балкони:
4
Гаража:
3

Контактирај не

Contact Us - Single Listing
ЗА КУПУВАЧИ

Дали сте во потрага по домот од вашите соништа ?

Дозволете да ви помогнеме и да ви го оствариме сонот.
Сите Недвижности
ИЛИ
ЗА ПРОДАВАЧИ

Вистинското решение за продажба на вашите недвижности.

Контактирајте не, и препуштете ни го тоа задоволсто на нас!
Испрати Понуда
KONTAKT
Имате прашања или ви требаат повеќе информации?
Побарај не.
БЕСПЛАТНА КОНСУЛТАЦИЈА
Закажете бесплатна консултација со нашитe експерти.
Закажи Консултација

ЛОКАЦИЈА

Ул. 120 бр. 1 - Локал 7, 1200
Тетово - Македонија
Пон - Петок: 09:00 - 19:00 
Сабота: 09:00 - 16:00 
Недела: Затворено 
© 2021 Милошевски - Агенција за недвижности. Сите права се задржани.
Designed & Developed by Duos Digital
envelopeeyeprinterphone-handsetmap-markercalendar-fullmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram