СЕ ПРОДАВА
25 Јан 2023
2441 Прегледи

Куќа од 362м2 во Скопје - Сарај

€ 260,000
Тип
362 м2
Спални: 5
Купатила: 3
Балкони: 3
Гаража: 1

Опис

Се продава куќа од 362м2 во Скопје – Сарај.

Куќата се состои од подрум + 3 ката и истата расолага со следните простории:

  • Подрум: дневна соба со трпезарија, две простории и гаража
  • Приземје: пространа дневна соба со трпезарија и кујна, гостинска соба, тоалет
  • Кат: четири спални соби, тоалет
  • Поткровје: спална соба

Парцелата зафаќа површина од 1058м2 додека дворното место зафаќа површина од 942м2.

Цена: 260 000 евра

За повеќе информации, обратете се на бројот 077641410 или посетете не во нашата кацеларија.

Шифра: 423

Детали за Недвижноста

Шифра:
#423
Цена:
€ 260000
Квадратура:
362 м2
Земјиште: 
1058 м2
Двор:
942 м2
Год. На Градба:
Катови:
3
Површина по Кат:
80 м2
Ориентација:
Запад
Вкупно Соби:
9
Спални: 
5
Купатила:
3
Балкони:
3
Гаража:
1

Контактирај не

Contact Us - Single Listing
ЗА КУПУВАЧИ

Дали сте во потрага по домот од вашите соништа ?

Дозволете да ви помогнеме и да ви го оствариме сонот.
Сите Недвижности
ИЛИ
ЗА ПРОДАВАЧИ

Вистинското решение за продажба на вашите недвижности.

Контактирајте не, и препуштете ни го тоа задоволсто на нас!
Испрати Понуда
KONTAKT
Имате прашања или ви требаат повеќе информации?
Побарај не.
БЕСПЛАТНА КОНСУЛТАЦИЈА
Закажете бесплатна консултација со нашитe експерти.
Закажи Консултација

ЛОКАЦИЈА

Ул. 120 бр. 1 - Локал 7, 1200
Тетово - Македонија
Пон - Петок: 09:00 - 19:00 
Сабота: 09:00 - 16:00 
Недела: Затворено 
© 2021 Милошевски - Агенција за недвижности. Сите права се задржани.
Designed & Developed by Duos Digital
envelopeeyeprinterphone-handsetmap-markercalendar-fullmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram