СЕ ПРОДАВА
06 Окт 2022
2163 Прегледи

Куќа од 66м2 во Охрид

€ 53,000
Тип
66 м2
Спални: 2
Купатила: 1
Балкони: 1
Гаража: 1

Опис

Топ понуда на делумно реновирана индивидуална куќа во Охрид – централно подрачје веднаш по Горна порта и на само 300м2 од чнарот.

Куќата има вкупна внатрешна површина од 66м2 и истата располага со две простории и тоалет на приземјето како и две простории и тераса на катот.

Истата е делумно реновирана, променети ПВЦ прозори и влезната врата, ламинат и плочки, како и нова фасада.

Одлична е за фамилијарно живеење, но и за привремен престој или туристичка дејност.

Во близина на куќата има и паркинг простор.

Адреса: ул. Кирил Методиј бр. 30.

Цена: 53 000 евра.

За повеќе информации, обратете се на:

Филип 077641410

Стефани 071345955

Шифра: 381

Детали за Недвижноста

Шифра:
#381
Цена:
€ 53000
Квадратура:
66 м2
Земјиште: 
66 м2
Двор:
66 м2
Год. На Градба:
Катови:
2
Површина по Кат:
33 м2
Ориентација:
Исток
Вкупно Соби:
4
Спални: 
2
Купатила:
1
Балкони:
1
Гаража:
1

Контактирај не

Contact Us - Single Listing
ЗА КУПУВАЧИ

Дали сте во потрага по домот од вашите соништа ?

Дозволете да ви помогнеме и да ви го оствариме сонот.
Сите Недвижности
ИЛИ
ЗА ПРОДАВАЧИ

Вистинското решение за продажба на вашите недвижности.

Контактирајте не, и препуштете ни го тоа задоволсто на нас!
Испрати Понуда
KONTAKT
Имате прашања или ви требаат повеќе информации?
Побарај не.
БЕСПЛАТНА КОНСУЛТАЦИЈА
Закажете бесплатна консултација со нашитe експерти.
Закажи Консултација

ЛОКАЦИЈА

Ул. 120 бр. 1 - Локал 7, 1200
Тетово - Македонија
Пон - Петок: 09:00 - 19:00 
Сабота: 09:00 - 16:00 
Недела: Затворено 
© 2021 Милошевски - Агенција за недвижности. Сите права се задржани.
Designed & Developed by Duos Digital
envelopeeyeprinterphone-handsetmap-markercalendar-fullmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram