СЕ ПРОДАВА
16 Мар 2023
542 Прегледи

Куќа со дворно место од 958м2 во Маџари

€ 210,000
Тип
958 м2
Спални: 2
Купатила: 2
Балкони: 2
Гаража: 1

Опис

Се продава куќа со дворно место од 958м2 во Маџари – Скопје.

Куќата се состои од приземје и кат, во добра состојба односно поволна за живеење.

Во состав на куќата има и летна кујна од 65м2 како и гаража од 25м2.

Парцелата има маркица за градба А1.

Дозволена површина за градба во основа 191м2, бруто развиена (внатрешна површина) 449м2, максимална висина на венец 11,70 метри ( пр+2+пот ).

Цена: 210 000 евра.

За повеќе информации, обратете се на бројот 077641410 или постете не во нашата канцеларија.

Шифра: 446

Детали за Недвижноста

Шифра:
#446
Цена:
€ 210000
Квадратура:
958 м2
Земјиште: 
958 м2
Двор:
958 м2
Год. На Градба:
1980
Катови:
2
Површина по Кат:
80 м2
Ориентација:
Запад
Вкупно Соби:
7
Спални: 
2
Купатила:
2
Балкони:
2
Гаража:
1

Контактирај не

Contact Us - Single Listing
ЗА КУПУВАЧИ

Дали сте во потрага по домот од вашите соништа ?

Дозволете да ви помогнеме и да ви го оствариме сонот.
Сите Недвижности
ИЛИ
ЗА ПРОДАВАЧИ

Вистинското решение за продажба на вашите недвижности.

Контактирајте не, и препуштете ни го тоа задоволсто на нас!
Испрати Понуда
KONTAKT
Имате прашања или ви требаат повеќе информации?
Побарај не.
БЕСПЛАТНА КОНСУЛТАЦИЈА
Закажете бесплатна консултација со нашитe експерти.
Закажи Консултација

ЛОКАЦИЈА

Ул. 120 бр. 1 - Локал 7, 1200
Тетово - Македонија
Пон - Петок: 09:00 - 19:00 
Сабота: 09:00 - 16:00 
Недела: Затворено 
© 2021 Милошевски - Агенција за недвижности. Сите права се задржани.
Designed & Developed by Duos Digital
envelopeeyeprinterphone-handsetmap-markercalendar-fullmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram