СЕ ПРОДАВА
29 Ное 2022
586 Прегледи

Нова градба стан од 76м2 во Скопје - Гази Баба

€ 1,200
Тип
72 м2
Кат: 1
Спални: 2
Купатила: 1
Балкони: 1

Опис

Се продава стан нова градба во Скопје – Гази Баба.

Станот има вкупна површина од 72м2 и истиот располага со:

  • Дневна соба со трпезарија
  • Кујна
  • Спална соба
  • Спална соба
  • Тоалет
  • Тераса

Истиот стан го има и на први кат и на втори кат.

Греењето во становите е обезбедено со централна градско парно.

Становите ќе бидат готови за вселување до крајот на годината.

Цена: 1200 евра/м2.

За повеќе информации, обратете се на:

Филип 077641410

Стефани 071345955

Шифра: 405

Детали за Недвижноста

Шифра:
#405
Цена:
€ 1200
Квадратура:
72 м2
Цена по м2:
1200 / м2
Кат:
1
Вкупно Соби:
3
Спални:
2
Купатила:
1
Балкон:
1
Паркинг:
Да
Ориентација:
Запад
Год. на Градба:
Опремен:
Не

Контактирај не

Contact Us - Single Listing
ЗА КУПУВАЧИ

Дали сте во потрага по домот од вашите соништа ?

Дозволете да ви помогнеме и да ви го оствариме сонот.
Сите Недвижности
ИЛИ
ЗА ПРОДАВАЧИ

Вистинското решение за продажба на вашите недвижности.

Контактирајте не, и препуштете ни го тоа задоволсто на нас!
Испрати Понуда
KONTAKT
Имате прашања или ви требаат повеќе информации?
Побарај не.
БЕСПЛАТНА КОНСУЛТАЦИЈА
Закажете бесплатна консултација со нашитe експерти.
Закажи Консултација

ЛОКАЦИЈА

Ул. 120 бр. 1 - Локал 7, 1200
Тетово - Македонија
Пон - Петок: 09:00 - 19:00 
Сабота: 09:00 - 16:00 
Недела: Затворено 
© 2021 Милошевски - Агенција за недвижности. Сите права се задржани.
Designed & Developed by Duos Digital
envelopeeyeprinterphone-handsetmap-markercalendar-fullmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram