Недвижности

ЛОКАЦИЈА
ТИП НА НЕДВИЖНОСТ
НАМЕНА
КВАДРАТУРА
ЦЕНА
Оглас: #445
€ 68,000
Агенција Милошевски ви нуди трособен стан од 53м2 во Охрид – централно градско подрачје. Станот се наоѓа веднаш позади скалестата ...
53 m2
2 Спални
1 Купатила
3 Кат
Оглас: #439
€ 1,100
Се продаваат станови од 59м2 и 84м2 во градба во Гази Баба. Станот од 59м2 се наоѓа на 5ти кат и располага со: Дневна соба со трпе ...
59 m2
1 Спални
1 Купатила
5 Кат
Оглас: #438
€ 200
Се издава стан на први кат со површина од 53м2 во Скопје – Влае Станот распоалага со дневна соба, кујна, спална соба, тоалет и тер ...
53 m2
1 Спални
1 Купатила
1 Кат
Оглас: #444
€ 72,000
Нов стан од 49м2 во Охрид веднаш позади бензиската пумпа на Окта. Станот е на само 15 минути до центарот на Охрид. Располага со ис ...
49 m2
2 Спални
1 Купатила
1 Кат
Оглас: #0223321
€ 1,300
Се продаваат станови со квадратура од 72м2 во Скопје. Зградата е лоцирана во Тафталиџе 2 спроти фабриката Реплек. Градена е по сов ...
72 m2
2 Спални
1 Купатила
3 Кат
Оглас: #422
€ 72,000
Одлична понуда само во Агенција Милошевски. Се продава стан од 50м2+6м2 подрум (на имотен лист 43м2) со следниот распоред: Дневна ...
50 m2
1 Спални
1 Купатила
1 Кат
Оглас: #428
€ 1,000
Се издава деловен простор на атрактивна локација во Тетово. Деловниот простор има вкупна површина од 110м2 + двор. Цена: 1000 евра ...
110 m2
Оглас: #429
€ 500
Се изнајмува трособен стан во Скопје – Козле. Станот има вкупно површина од 66м2 и истиот располага со: Дневна соба со трпезарија ...
66 m2
2 Спални
1 Купатила
1 Кат
Оглас: #432
€ 50,000
Се продава стан во Охрид во близина на Охридска банка на 5 минути до езерото. Станот има вкупна површина од 45м2 и истиот располаг ...
45 m2
1 Спални
1 Купатила
5 Кат
Оглас: #433
€ 75,000
Се продава трособен стан во Охрид населба Лескајца на 500 метри од езерото. Станот има вкупна површина од 69м2+4м2 подрум истиот р ...
69 m2
2 Спални
1 Купатила
4 Кат
ЗА КУПУВАЧИ

Дали сте во потрага по домот од вашите соништа ?

Дозволете да ви помогнеме и да ви го оствариме сонот.
Сите Недвижности
ИЛИ
ЗА ПРОДАВАЧИ

Вистинското решение за продажба на вашите недвижности.

Контактирајте не, и препуштете ни го тоа задоволсто на нас!
Испрати Понуда
KONTAKT
Имате прашања или ви требаат повеќе информации?
Побарај не.
БЕСПЛАТНА КОНСУЛТАЦИЈА
Закажете бесплатна консултација со нашитe експерти.
Закажи Консултација

ЛОКАЦИЈА

Ул. 120 бр. 1 - Локал 7, 1200
Тетово - Македонија
Пон - Петок: 09:00 - 19:00 
Сабота: 09:00 - 16:00 
Недела: Затворено 
© 2021 Милошевски - Агенција за недвижности. Сите права се задржани.
Designed & Developed by Duos Digital
envelopephone-handsetmap-markermenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram