Недвижности

ЛОКАЦИЈА
ТИП НА НЕДВИЖНОСТ
НАМЕНА
КВАДРАТУРА
ЦЕНА
Оглас: #436
€ 65,000
Се продава трособен стан во Охрид во близина на градинката Лихнида. Станот има вкупна површина 58m2+7m2 подрум и го има следниот р ...
58 m2
2 Спални
1 Купатила
1 Кат
Оглас: #434
€ 65,000
Се продава двособен стан во Охрид централно градско подрачје веднаш наспроти Гимназијата. Станот има вкупна површина од 57м2+4м2 п ...
57 m2
1 Спални
1 Купатила
5 Кат
Оглас: #435
€ 75,000
Се продава двособен стан во Охрид веднаш спроти бензиската пумпа Окта на бул. Туристичка. Станот е нов и комплетно опремен со совр ...
56 m2
1 Спални
1 Купатила
1 Кат
Оглас: #423
€ 260,000
Се продава куќа од 362м2 во Скопје – Сарај. Куќата се состои од подрум + 3 ката и истата расолага со следните простории: Подрум: д ...
362 m2
5 Спални
3 Купатила
Оглас: #425
€ 45
Се продава парцела во Батинци – Скопје. Парцелата е градежна и истата излегува на пат и има пристап до вода и струја. Парцелата им ...
2426 m2
Да
Да
Оглас: #421
€ 45
Се продаваат градежни парцели во село Брвеница. Парцелите излегуваат на пат и имаат пристап до вода и струја. Располагаат со квадр ...
540 m2
Да
Да
Оглас: #420
€ 57,000
Се продава стан во Маврово со прекрасен поглед кон езеро. Станот има вкупна површина од 33м2 и истиот располага со: Дневна соба Тр ...
33 m2
1 Спални
1 Купатила
5 Кат
Оглас: #427
€ 64,000
Се продава стан од 77м2 во Скопје – Чаир. Станот располага со: - Дневна соба - Трпезарија и кујна - Спална соба - Детска соба - То ...
77 m2
2 Спални
1 Купатила
9 Кат
Оглас: #426
€ 58,000
Се продава стан од 79м2 на влезот од Охрид веднаш наспроти бензиската пумпа на Окта. Станот располага со пространа дневна соба, тр ...
79 m2
2 Спални
1 Купатила
6 Кат
Оглас: #424
€ 74,000
Се продава стан во Скопје – Маџари на само 20 минути до центарот. Станот располага со квадратура од 74м2 и истиот ги има следните ...
74 m2
2 Спални
2 Купатила
3 Кат
ЗА КУПУВАЧИ

Дали сте во потрага по домот од вашите соништа ?

Дозволете да ви помогнеме и да ви го оствариме сонот.
Сите Недвижности
ИЛИ
ЗА ПРОДАВАЧИ

Вистинското решение за продажба на вашите недвижности.

Контактирајте не, и препуштете ни го тоа задоволсто на нас!
Испрати Понуда
KONTAKT
Имате прашања или ви требаат повеќе информации?
Побарај не.
БЕСПЛАТНА КОНСУЛТАЦИЈА
Закажете бесплатна консултација со нашитe експерти.
Закажи Консултација

ЛОКАЦИЈА

Ул. 120 бр. 1 - Локал 7, 1200
Тетово - Македонија
Пон - Петок: 09:00 - 19:00 
Сабота: 09:00 - 16:00 
Недела: Затворено 
© 2021 Милошевски - Агенција за недвижности. Сите права се задржани.
Designed & Developed by Duos Digital
envelopephone-handsetmap-markermenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram