Недвижности

ЛОКАЦИЈА
ТИП НА НЕДВИЖНОСТ
НАМЕНА
КВАДРАТУРА
ЦЕНА
Оглас: #013620
€ 300,000
Се продава куќа во строг центар на Тетово која е поволна е за изградба на колективна станбена зграда според детален урбанистички п ...
432 m2
Спални
Купатила
Оглас: #010920
€ 180,000
Се продава куќа со дворно место во населба "Певчина" на ул. Гоце Делчев во Тетово! Куќата се состои од: земјиште од 124м2; дворно ...
219 m2
3 Спални
2 Купатила
Оглас: #012321
€ 83,000
Се продава куќа во Тетово – Ајдучко маало. Во квадратура од 71, ги има следните простории Дневна соба и кујна 2 спални соби 2 тоал ...
71 m2
1 Спални
1 Купатила
Оглас: #012921
€ 160,000
Се продава куќа во Тетово во близина на центарот на градот. Површината на куќата изнесува 73м2. Дворната површина зафаќа 722м2. Им ...
73 m2
2 Спални
1 Купатила
Оглас: #013521
€ 200,000
Се продава куќа во Тетово на улица Браќа Миладинови. Површината на куќата изнесува 72 м2. Вкупна внатрешна површина на куќата изне ...
72 m2
2 Спални
1 Купатила
Оглас: #014120
€ 110,000
Се продава куќа во Тетово на улица Браќа Симовски. Во квадратура од 252м2, ги има следните простории: 2 Дневни соби Кујна и трпеза ...
252 m2
4 Спални
3 Купатила
Оглас: #013220
€ 240,000
Се продава куќа со голем двор во Бутел 2 Скопје. Куќата се состои од подрум, приземје, спрат и поткрвје. Има 5 паркин места и два ...
314 m2
Спални
Купатила
Оглас: #013320
€ 140,000
Куќата е на два спрата со површина од 300 м2 со подрумски дел, гаража за две возила и дворно место од 500м2. ⁣⁣ Куќата е во одличн ...
300 m2
3 Спални
2 Купатила
Оглас: #012821
€ 135,000
Внатрешната квадратура на куќата изнесува 160м2 и истата  е реновирана во 2019/2020 година ( изолација, фасада, нова столарија и д ...
160 m2
2 Спални
1 Купатила
Оглас: #010320
€ 80,000
Се продава куќа со двор и други парцели во околината на село Непроштено по неверојатно достапни цена! Локацијата на самото куќно м ...
11849 m2
Да
Да
ЗА КУПУВАЧИ

Дали сте во потрага по домот од вашите соништа ?

Дозволете да ви помогнеме и да ви го оствариме сонот.
Сите Недвижности
ИЛИ
ЗА ПРОДАВАЧИ

Вистинското решение за продажба на вашите недвижности.

Контактирајте не, и препуштете ни го тоа задоволсто на нас!
Испрати Понуда
KONTAKT
Имате прашања или ви требаат повеќе информации?
Побарај не.
БЕСПЛАТНА КОНСУЛТАЦИЈА
Закажете бесплатна консултација со нашитe експерти.
Закажи Консултација

ЛОКАЦИЈА

Ул. 120 бр. 1 - Локал 7, 1200
Тетово - Македонија
Пон - Петок: 09:00 - 19:00 
Сабота: 09:00 - 16:00 
Недела: Затворено 
© 2021 Милошевски - Агенција за недвижности. Сите права се задржани.
Designed & Developed by Duos Digital
envelopephone-handsetmap-markermenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram