Недвижности

ЛОКАЦИЈА
ТИП НА НЕДВИЖНОСТ
НАМЕНА
КВАДРАТУРА
ЦЕНА
Оглас: #022221
€ 46,000
Се продава наместен стан во Охрид во населба Рача. Во квадратура од 44м2, ги има следните простории: -Дневна соба -Кујна -Спална с ...
44 m2
1 Спални
1 Купатила
1 Кат
Оглас: #022121
€ 46,000
Се продава наместен стан во Охрид во населба Рача. Во квадратура од 44м2, ги има следните простории: -Дневна соба -Кујна -Спална с ...
44 m2
1 Спални
1 Купатила
1 Кат
Оглас: #055020
€ 120
Се продава плац во близина на патот кон село фалише. Вкупна квадратура на плацот изнесува 1870м2, односно со средни димензии 26 ме ...
1870 m2
Да
Да
Оглас: #013921
€ 100,000
Се продава куќа во Тетово на улица Велешка. Куќата е на два ката односно приземје и кат-еден. Приземјето има вкупна површина од 86 ...
172 m2
2 Спални
2 Купатила
Оглас: #064520
€ 550,000
Се продава станбено-деловен простор со локација на стариот пат Тетово-Скопје во близина на отпадите за автомобили. Овој станбено-д ...
1500 m2
Оглас: #064720
€ 550,000
Се продаваат комерцијален објект заедно со деловен простор на автопатот Тетово-Гостивар, наспроти бензиската пумпа ГУЛФ. Комерција ...
2835 m2
Оглас: #052620
€ 8
Се продаваат повеќе парцели во село Волковија. Во катастарска општина Волковија имотот е заведен и поделен на : Нива со површина о ...
7156 m2
Не
Не
Оглас: #054920
€ 130
Се продава градежна парцела позади фабриката Тетекс во близина на железничката пруга.⁣ ⁣ До самата парцелата има вода и струја и и ...
642 m2
Да
Да
Оглас: #051120
€ 13,500
Се продава нива и шума во близина на село Непроштено по најповолни цени! Нивата се наоѓа веднаш под селото Непроштено, а истата из ...
410 m2
Оглас: #053221
€ 30
Се продава градежна парцела во Тетово – Дреновец До самата парцела има вода и струја и истата излегува на пат. Вкупната квадратура ...
1350 m2
Да
Да
ЗА КУПУВАЧИ

Дали сте во потрага по домот од вашите соништа ?

Дозволете да ви помогнеме и да ви го оствариме сонот.
Сите Недвижности
ИЛИ
ЗА ПРОДАВАЧИ

Вистинското решение за продажба на вашите недвижности.

Контактирајте не, и препуштете ни го тоа задоволсто на нас!
Испрати Понуда
KONTAKT
Имате прашања или ви требаат повеќе информации?
Побарај не.
БЕСПЛАТНА КОНСУЛТАЦИЈА
Закажете бесплатна консултација со нашитe експерти.
Закажи Консултација

ЛОКАЦИЈА

Ул. 120 бр. 1 - Локал 7, 1200
Тетово - Македонија
Пон - Петок: 09:00 - 19:00 
Сабота: 09:00 - 16:00 
Недела: Затворено 
© 2021 Милошевски - Агенција за недвижности. Сите права се задржани.
Designed & Developed by Duos Digital
envelopephone-handsetmap-markermenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram