Недвижности

ЛОКАЦИЈА
ТИП НА НЕДВИЖНОСТ
НАМЕНА
КВАДРАТУРА
ЦЕНА
Оглас: #023420
€ 45,000
Се продава стан во центар на Тетово. Станот зафаќа површина од 49м2 и има дневна соба, трпезарија и кујна, спална соба и тоалет. С ...
49 m2
1 Спални
1 Купатила
7 Кат
Оглас: #022220
€ 58,200
Станот се наоѓа на 5ти кат, и истиот има вкупна површина од 97м2 која е распределена на: кујна, дневна, бања, тоалет, спална соба, ...
97 m2
2 Спални
2 Купатила
5 Кат
Оглас: #021620
€ 47,000
Се продава стан на локација во близина на Ресторан Принц - Тетово. Станот се наоѓа на вториот кат со ориентација - југ, и истиот е ...
50 m2
1 Спални
1 Купатила
2 Кат
Оглас: #020720
€ 73,000
Се продава модерен и  луксузно опремен дуплекс апартман на Ул. Благоја Тоска 29 на 8ми кат во близина на раскрсницата кај Жито Мар ...
91 m2
1 Спални
2 Купатила
7 Кат
Оглас: #020220
€ 87,500
Се продава нов стан со убав распоред сместен на втор кат во нова зграда изградена во 2017 на Ул. 29 Ноември во Тетово. Станот е со ...
87 m2
2 Спални
2 Купатила
2 Кат
Оглас: #023720
€ 1,130
Се продаваат станови во населба Влае. Изградба во тек, готова градба во јули 2021. Стан 1 влез 1 Продаден. Стан 2 влез 1 Продаден. ...
46 m2
1 Спални
1 Купатила
1 Кат
Оглас: #023321
€ 120,000
Во квадратура од 111м2, ги има следните простории:⁣ ⁣-Дневна соба⁣ -Кујна и трпезарија⁣ -3 спални соби ⁣ -2 купатила⁣ -Балкон⁣ -Ос ...
111 m2
3 Спални
2 Купатила
11 Кат
Оглас: #022621
€ 155,940
Се продава нов стан во Тафталиџе во зградата на Настел Во квадратура од 138м2, ги има следните простории: Дневна соба и кујна 3 сп ...
138 m2
3 Спални
3 Купатила
4 Кат
Оглас: #022421
€ 85,000
Се продава стан во Тафталиџе – Скопје. Во квадратура од 100м2, ги има следните простории: -Дневна соба -Кујна и трпезарија -3 спал ...
1000 m2
3 Спални
1 Купатила
5 Кат
Оглас: #020321
€ 68,400
Се продава опремен стан во Скопје населба Кисела Вода. Станот се состои од: -дневна  соба -кујна -две спални соби -две купатила -х ...
76 m2
2 Спални
2 Купатила
5 Кат
ЗА КУПУВАЧИ

Дали сте во потрага по домот од вашите соништа ?

Дозволете да ви помогнеме и да ви го оствариме сонот.
Сите Недвижности
ИЛИ
ЗА ПРОДАВАЧИ

Вистинското решение за продажба на вашите недвижности.

Контактирајте не, и препуштете ни го тоа задоволсто на нас!
Испрати Понуда
KONTAKT
Имате прашања или ви требаат повеќе информации?
Побарај не.
БЕСПЛАТНА КОНСУЛТАЦИЈА
Закажете бесплатна консултација со нашитe експерти.
Закажи Консултација

ЛОКАЦИЈА

Ул. 120 бр. 1 - Локал 7, 1200
Тетово - Македонија
Пон - Петок: 09:00 - 19:00 
Сабота: 09:00 - 16:00 
Недела: Затворено 
© 2021 Милошевски - Агенција за недвижности. Сите права се задржани.
Designed & Developed by Duos Digital
envelopephone-handsetmap-markermenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram