СЕ ПРОДАВА
15 Јул 2022
1125 Прегледи

Парцела од 2020м2 во с.Сетоле

€ 21
Тип
2020 м2
Градежен Реон: Да
Вода: Да
Струја:
Пристапен Пат: Да

Опис

Се продава парцела во село Сетоле.

Парцелата има вкупна површина од 2020м2,  а постои и можност за поделба.

До парцелата има пристапен пат и вода.

Цена: 21 евра/м2.

За повеќе информации, обратете се на:

Филип 077/641 410

Стефани 071/345 955

Шифра: 342

Se prodava parcela

Детали за Недвижноста

Шифра:
#342
Цена:
€ 21
Квадратура:
2020 м2
Цена по м2:
/ м2
Димензии:
Градежен Реон:
Да
Вода:
Да
Струја:
Пристапен Пат:
Да

Контактирај не

Contact Us - Single Listing
ЗА КУПУВАЧИ

Дали сте во потрага по домот од вашите соништа ?

Дозволете да ви помогнеме и да ви го оствариме сонот.
Сите Недвижности
ИЛИ
ЗА ПРОДАВАЧИ

Вистинското решение за продажба на вашите недвижности.

Контактирајте не, и препуштете ни го тоа задоволсто на нас!
Испрати Понуда
KONTAKT
Имате прашања или ви требаат повеќе информации?
Побарај не.
БЕСПЛАТНА КОНСУЛТАЦИЈА
Закажете бесплатна консултација со нашитe експерти.
Закажи Консултација

ЛОКАЦИЈА

Ул. 120 бр. 1 - Локал 7, 1200
Тетово - Македонија
Пон - Петок: 09:00 - 19:00 
Сабота: 09:00 - 16:00 
Недела: Затворено 
© 2021 Милошевски - Агенција за недвижности. Сите права се задржани.
Designed & Developed by Duos Digital
envelopeeyeprinterphone-handsetmap-markercalendar-fullmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram