СЕ ПРОДАВА
25 Јан 2023
654 Прегледи

Парцела од 2426м2 во Скопје - Батинци

€ 45
Тип
2426 м2
Градежен Реон: Да
Вода: Да
Струја: Да
Пристапен Пат: Да

Опис

Се продава парцела во Батинци – Скопје.
Парцелата е градежна и истата излегува на пат и има пристап до вода и струја.
Парцелата има вкупна површина од 2426м2.
Цена: 45 евра/м2
За повеќе информации, обратете се на бројот 077641410 или посетете не во нашата кацеларија.
Шифра: 425

Детали за Недвижноста

Шифра:
#425
Цена:
€ 45
Квадратура:
2426 м2
Цена по м2:
45 / м2
Димензии:
Градежен Реон:
Да
Вода:
Да
Струја:
Да
Пристапен Пат:
Да

Контактирај не

Contact Us - Single Listing
ЗА КУПУВАЧИ

Дали сте во потрага по домот од вашите соништа ?

Дозволете да ви помогнеме и да ви го оствариме сонот.
Сите Недвижности
ИЛИ
ЗА ПРОДАВАЧИ

Вистинското решение за продажба на вашите недвижности.

Контактирајте не, и препуштете ни го тоа задоволсто на нас!
Испрати Понуда
KONTAKT
Имате прашања или ви требаат повеќе информации?
Побарај не.
БЕСПЛАТНА КОНСУЛТАЦИЈА
Закажете бесплатна консултација со нашитe експерти.
Закажи Консултација

ЛОКАЦИЈА

Ул. 120 бр. 1 - Локал 7, 1200
Тетово - Македонија
Пон - Петок: 09:00 - 19:00 
Сабота: 09:00 - 16:00 
Недела: Затворено 
© 2021 Милошевски - Агенција за недвижности. Сите права се задржани.
Designed & Developed by Duos Digital
envelopeeyeprinterphone-handsetmap-markercalendar-fullmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram