СЕ ПРОДАВА
23 Сеп 2022
1356 Прегледи

Парцела од 2600м2 во Битола

€ 170,000
Тип
2600 м2
Градежен Реон: Да
Вода: Да
Струја: Да
Пристапен Пат: Да

Опис

Одлична понуда само во Милошевски.

Се продава градежна парцела во Битола на патот кон Грција.

Парцелата има вкупна површина од 2600м2 и на истата има објект од 102м2.

Цена: 170.000 евра.

За повеќе информации, обратете се на:

Филип 077641410

Стефани 071345955

Шифра: 376

Детали за Недвижноста

Шифра:
#376
Цена:
€ 170000
Квадратура:
2600 м2
Цена по м2:
65 / м2
Димензии:
Градежен Реон:
Да
Вода:
Да
Струја:
Да
Пристапен Пат:
Да

Контактирај не

Contact Us - Single Listing
ЗА КУПУВАЧИ

Дали сте во потрага по домот од вашите соништа ?

Дозволете да ви помогнеме и да ви го оствариме сонот.
Сите Недвижности
ИЛИ
ЗА ПРОДАВАЧИ

Вистинското решение за продажба на вашите недвижности.

Контактирајте не, и препуштете ни го тоа задоволсто на нас!
Испрати Понуда
KONTAKT
Имате прашања или ви требаат повеќе информации?
Побарај не.
БЕСПЛАТНА КОНСУЛТАЦИЈА
Закажете бесплатна консултација со нашитe експерти.
Закажи Консултација

ЛОКАЦИЈА

Ул. 120 бр. 1 - Локал 7, 1200
Тетово - Македонија
Пон - Петок: 09:00 - 19:00 
Сабота: 09:00 - 16:00 
Недела: Затворено 
© 2021 Милошевски - Агенција за недвижности. Сите права се задржани.
Designed & Developed by Duos Digital
envelopeeyeprinterphone-handsetmap-markercalendar-fullmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram