СЕ ПРОДАВА
19 Јул 2022
2175 Прегледи

Парцела од 2615м2 во Тетово

€ 36,600
Тип
2615 м2
Градежен Реон: Не
Вода: Не
Струја: Да
Пристапен Пат: Да

Опис

Се продава парцела од 2615м2 во Тетово.

Локацијата на земјиштето е на викано место балтепе.

Парцелата има пристап до струја и пат 💡🛣

💶 Цена: 36 600 евра.

За повеќе информации, обратете се на:

📲 Филип 077/641-410

📲 Стефани 071/345-955

🔐 Шифра: 339

Детали за Недвижноста

Шифра:
#339
Цена:
€ 36600
Квадратура:
2615 м2
Цена по м2:
14 / м2
Димензии:
Градежен Реон:
Не
Вода:
Не
Струја:
Да
Пристапен Пат:
Да

Контактирај не

Contact Us - Single Listing
ЗА КУПУВАЧИ

Дали сте во потрага по домот од вашите соништа ?

Дозволете да ви помогнеме и да ви го оствариме сонот.
Сите Недвижности
ИЛИ
ЗА ПРОДАВАЧИ

Вистинското решение за продажба на вашите недвижности.

Контактирајте не, и препуштете ни го тоа задоволсто на нас!
Испрати Понуда
KONTAKT
Имате прашања или ви требаат повеќе информации?
Побарај не.
БЕСПЛАТНА КОНСУЛТАЦИЈА
Закажете бесплатна консултација со нашитe експерти.
Закажи Консултација

ЛОКАЦИЈА

Ул. 120 бр. 1 - Локал 7, 1200
Тетово - Македонија
Пон - Петок: 09:00 - 19:00 
Сабота: 09:00 - 16:00 
Недела: Затворено 
© 2021 Милошевски - Агенција за недвижности. Сите права се задржани.
Designed & Developed by Duos Digital
envelopeeyeprinterphone-handsetmap-markercalendar-fullmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram