СЕ ПРОДАВА
06 Авг 2022
684 Прегледи

Парцела од 506м2 во Љубанци

€ 5,000
Тип
506 м2
Градежен Реон:
Вода:
Струја:
Пристапен Пат:

Опис

Се продава парцела од 506м2 во Љубанци-Скопје.

Цена: 5000 евра.

За повеќе информации, обратете се на:

Филип 077641410

Стефани 07145955

Шифра: 351

Детали за Недвижноста

Шифра:
#351
Цена:
€ 5000
Квадратура:
506 м2
Цена по м2:
10 / м2
Димензии:
Градежен Реон:
Вода:
Струја:
Пристапен Пат:

Контактирај не

Contact Us - Single Listing
ЗА КУПУВАЧИ

Дали сте во потрага по домот од вашите соништа ?

Дозволете да ви помогнеме и да ви го оствариме сонот.
Сите Недвижности
ИЛИ
ЗА ПРОДАВАЧИ

Вистинското решение за продажба на вашите недвижности.

Контактирајте не, и препуштете ни го тоа задоволсто на нас!
Испрати Понуда
KONTAKT
Имате прашања или ви требаат повеќе информации?
Побарај не.
БЕСПЛАТНА КОНСУЛТАЦИЈА
Закажете бесплатна консултација со нашитe експерти.
Закажи Консултација

ЛОКАЦИЈА

Ул. 120 бр. 1 - Локал 7, 1200
Тетово - Македонија
Пон - Петок: 09:00 - 19:00 
Сабота: 09:00 - 16:00 
Недела: Затворено 
© 2021 Милошевски - Агенција за недвижности. Сите права се задржани.
Designed & Developed by Duos Digital
envelopeeyeprinterphone-handsetmap-markercalendar-fullmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram