СЕ ПРОДАВА
11 Јул 2022
923 Прегледи

Парцела од 850м2 во Скопје - Ѓорче Петров

€ 110,500
Тип
850 м2
Градежен Реон: Да
Вода: Да
Струја: Да
Пристапен Пат: Да

Опис

Се продава парцела од 850м2 во Скопје – Ѓорѓе Петров.

Парцелата има дозвола за градење по маркица А1 ( пр-1-2-пк ).

Цена: 130 евра/м2.

За повеќе иформации, обратете се на:

Филип 077641410

Стефани 071345955

Шифра: 341

Детали за Недвижноста

Шифра:
#341
Цена:
€ 110500
Квадратура:
850 м2
Цена по м2:
130 / м2
Димензии:
Градежен Реон:
Да
Вода:
Да
Струја:
Да
Пристапен Пат:
Да

Контактирај не

Contact Us - Single Listing
ЗА КУПУВАЧИ

Дали сте во потрага по домот од вашите соништа ?

Дозволете да ви помогнеме и да ви го оствариме сонот.
Сите Недвижности
ИЛИ
ЗА ПРОДАВАЧИ

Вистинското решение за продажба на вашите недвижности.

Контактирајте не, и препуштете ни го тоа задоволсто на нас!
Испрати Понуда
KONTAKT
Имате прашања или ви требаат повеќе информации?
Побарај не.
БЕСПЛАТНА КОНСУЛТАЦИЈА
Закажете бесплатна консултација со нашитe експерти.
Закажи Консултација

ЛОКАЦИЈА

Ул. 120 бр. 1 - Локал 7, 1200
Тетово - Македонија
Пон - Петок: 09:00 - 19:00 
Сабота: 09:00 - 16:00 
Недела: Затворено 
© 2021 Милошевски - Агенција за недвижности. Сите права се задржани.
Designed & Developed by Duos Digital
envelopeeyeprinterphone-handsetmap-markercalendar-fullmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram