СЕ ИЗНАЈМУВА
23 Јун 2022
521 Прегледи

Стан од 124м2 во Тетово

€ 350
Тип
124 м2
Кат: 3
Спални: 3
Купатила: 1
Балкони: 2

Опис

Се издава стан од 124м2 во Тетово.

Станот го има следниот распоред:

  • Дневна соба со трпезарија
  • Кујна
  • Спална соба
  • Две детски соби
  • Тоалет
  • Остава
  • Тераса

Станот се наоѓа на мирна локација во маало со куќи и истиот е како кат од куќа.

Се издава на подолг период и истиот е опремен со кујна.

Цена: 350 евра.

За повеќе информации, обратете се на:

Филип 077641410

Стефани 071345995

Шифра: 273

Детали за Недвижноста

Шифра:
#273
Цена:
€ 350
Квадратура:
124 м2
Цена по м2:
350 / м2
Кат:
3
Вкупно Соби:
5
Спални:
3
Купатила:
1
Балкон:
2
Паркинг:
Да
Ориентација:
Запад
Год. на Градба:
Опремен:
Не

Контактирај не

Contact Us - Single Listing
ЗА КУПУВАЧИ

Дали сте во потрага по домот од вашите соништа ?

Дозволете да ви помогнеме и да ви го оствариме сонот.
Сите Недвижности
ИЛИ
ЗА ПРОДАВАЧИ

Вистинското решение за продажба на вашите недвижности.

Контактирајте не, и препуштете ни го тоа задоволсто на нас!
Испрати Понуда
KONTAKT
Имате прашања или ви требаат повеќе информации?
Побарај не.
БЕСПЛАТНА КОНСУЛТАЦИЈА
Закажете бесплатна консултација со нашитe експерти.
Закажи Консултација

ЛОКАЦИЈА

Ул. 120 бр. 1 - Локал 7, 1200
Тетово - Македонија
Пон - Петок: 09:00 - 19:00 
Сабота: 09:00 - 16:00 
Недела: Затворено 
© 2021 Милошевски - Агенција за недвижности. Сите права се задржани.
Designed & Developed by Duos Digital
envelopeeyeprinterphone-handsetmap-markercalendar-fullmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram