СЕ ПРОДАВА
09 Мар 2023
956 Прегледи

Стан од 200м2 во Скопје - Карпош

€ 1,200
Тип
200 м2
Кат: 4
Спални: 3
Купатила: 3
Балкони: 1

Опис

Одлична понуда на стан од 200м2 во Скопје – Карпош во близина на студентскиот дом Гоце.

Станот располага со дневна соба, трпезарија, кујна, три спални соби, два тоалета, готински тоалет, остава, тераса.

Греењето е обезбедено со парно и инвертер клими.

Се наоѓа на 4ти кат во зграда со лифт.

Располага и со четири паркинг места од кој два надворешни и два внатрешни.

Цена: 1200 евра/м2.

За повеќе информации, обратете се на 077641410 или посетете не во нашата канцеларија.

Шифра: 453

Детали за Недвижноста

Шифра:
#453
Цена:
€ 1200
Квадратура:
200 м2
Цена по м2:
1200 / м2
Кат:
4
Вкупно Соби:
5
Спални:
3
Купатила:
3
Балкон:
1
Паркинг:
Да
Ориентација:
Запад
Год. на Градба:
Опремен:
Не

Контактирај не

Contact Us - Single Listing
ЗА КУПУВАЧИ

Дали сте во потрага по домот од вашите соништа ?

Дозволете да ви помогнеме и да ви го оствариме сонот.
Сите Недвижности
ИЛИ
ЗА ПРОДАВАЧИ

Вистинското решение за продажба на вашите недвижности.

Контактирајте не, и препуштете ни го тоа задоволсто на нас!
Испрати Понуда
KONTAKT
Имате прашања или ви требаат повеќе информации?
Побарај не.
БЕСПЛАТНА КОНСУЛТАЦИЈА
Закажете бесплатна консултација со нашитe експерти.
Закажи Консултација

ЛОКАЦИЈА

Ул. 120 бр. 1 - Локал 7, 1200
Тетово - Македонија
Пон - Петок: 09:00 - 19:00 
Сабота: 09:00 - 16:00 
Недела: Затворено 
© 2021 Милошевски - Агенција за недвижности. Сите права се задржани.
Designed & Developed by Duos Digital
envelopeeyeprinterphone-handsetmap-markercalendar-fullmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram