СЕ ПРОДАВА
06 Дек 2022
481 Прегледи

Стан од 210м2 во Скопје

€ 350,000
Тип
210 м2
Кат: 3
Спални: 3
Купатила: 4
Балкони: 1

Опис

Одлична понуда само во Агенција Милошевски на комплетно наместен стан во луксузен комплекс во Скопје.

Станот има вкупна површина од 210м2 и истиот располага со комплетно, модерно и луксузно опремени постории, односно:

  • Две дневни соби
  • Трпезарија
  • Кујна
  • Три спални соби
  • Три тоалети кои се во склоп на спалните соби
  • Утилити
  • Тоалет
  • Пространа тераса од 14м2

Комплексот во кој се наоѓа станот е на мирна и тивка локација далеку од гратскиот метеж, но со оглед на недпосредната близина на скопската обиколница комплексот има одлични сообраќајни врски со центарот и со другите делови на градот, односно се наоѓа на само 10 минути до центарот на Скопје, 20 минути до аеродром, 12км до границата со Косово и 30 минути до градот Тетово.

Истиот располага со зелена површина, порибено езеро, вештачки водопад, базен со пикник простор, рекреативни теретани и детско игралиште.

Греењето е обезбедено со фенкојлери.

Станот се наоѓа на три кат во зграда од три ката со панорамски лифт.

За сите дополнителни прашања, слободно обратете се на броевите 077/641-410 и 071/345-955 или посетете не во нашата канцеларија.

Шифра: 408

Детали за Недвижноста

Шифра:
#408
Цена:
€ 350000
Квадратура:
210 м2
Цена по м2:
/ м2
Кат:
3
Вкупно Соби:
8
Спални:
3
Купатила:
4
Балкон:
1
Паркинг:
Да
Ориентација:
Запад
Год. на Градба:
2013
Опремен:
Да

Удобности

check-square-o
Греење
check-square-o
Ладење
check-square-o
Паркинг
check-square-o
Лифт
check-square-o
Одржување на Зградата
check-square-o
Функционална Кујна
check-square-o
Мебел во Спална Соба
check-square-o
Мебел во Детска Соба
check-square-o
Мебел во Ходник
check-square-o
Мебел во Купатила
check-square-o
Машина за Перење Алишта
check-square-o
Машина за Сушење Алишта
check-square-o
Машина за Миење Садови
check-square-o
Микробранова Печка
check-square-o
Фрижидер
check-square-o
Фурна / Шпорет
check-square-o
Интернет

Контактирај не

Contact Us - Single Listing
ЗА КУПУВАЧИ

Дали сте во потрага по домот од вашите соништа ?

Дозволете да ви помогнеме и да ви го оствариме сонот.
Сите Недвижности
ИЛИ
ЗА ПРОДАВАЧИ

Вистинското решение за продажба на вашите недвижности.

Контактирајте не, и препуштете ни го тоа задоволсто на нас!
Испрати Понуда
KONTAKT
Имате прашања или ви требаат повеќе информации?
Побарај не.
БЕСПЛАТНА КОНСУЛТАЦИЈА
Закажете бесплатна консултација со нашитe експерти.
Закажи Консултација

ЛОКАЦИЈА

Ул. 120 бр. 1 - Локал 7, 1200
Тетово - Македонија
Пон - Петок: 09:00 - 19:00 
Сабота: 09:00 - 16:00 
Недела: Затворено 
© 2021 Милошевски - Агенција за недвижности. Сите права се задржани.
Designed & Developed by Duos Digital
envelopeeyeprinterphone-handsetmap-markercalendar-fullmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram