СЕ ПРОДАВА
07 Окт 2022
2563 Прегледи

ПРОДАДЕНО - Стан од 30м2 во Охрид

€ 34,500
Тип
30 м2
Кат: 1
Спални: 1
Купатила: 1
Балкони: 1

Опис

Се продава гарсоњера во нова градба со вкупна површина од 30м2 на влезот од Охрид веднаш позади бензиската пумпа на Окта.

Гарсоњерата располага со дневна соба со трпезарија, кујна, тоалет и истата се наоѓа на приземје.

Пред сите станови во приземјето предвидени се и тераси кои ќе бидат во функција на самите станови.

Гарсоњерата е многу светла со западна ориентација и е одлична за привремен престоj или туристичка дејност.

Зградата е во завршна фаза и станот поседува лист за предбележување во градба.

Адреса: бул. Туристичка бб.

Цена: 34 500 евра.

За повеќе информации, обратете се на:

Филип 077641410

Стефани 071345955

Шифра: 380

 

Детали за Недвижноста

Шифра:
#380
Цена:
€ 34500
Квадратура:
30 м2
Цена по м2:
1150 / м2
Кат:
1
Вкупно Соби:
1
Спални:
1
Купатила:
1
Балкон:
1
Паркинг:
Да
Ориентација:
Запад
Год. на Градба:
Опремен:
Не

Контактирај не

Contact Us - Single Listing
ЗА КУПУВАЧИ

Дали сте во потрага по домот од вашите соништа ?

Дозволете да ви помогнеме и да ви го оствариме сонот.
Сите Недвижности
ИЛИ
ЗА ПРОДАВАЧИ

Вистинското решение за продажба на вашите недвижности.

Контактирајте не, и препуштете ни го тоа задоволсто на нас!
Испрати Понуда
KONTAKT
Имате прашања или ви требаат повеќе информации?
Побарај не.
БЕСПЛАТНА КОНСУЛТАЦИЈА
Закажете бесплатна консултација со нашитe експерти.
Закажи Консултација

ЛОКАЦИЈА

Ул. 120 бр. 1 - Локал 7, 1200
Тетово - Македонија
Пон - Петок: 09:00 - 19:00 
Сабота: 09:00 - 16:00 
Недела: Затворено 
© 2021 Милошевски - Агенција за недвижности. Сите права се задржани.
Designed & Developed by Duos Digital
envelopeeyeprinterphone-handsetmap-markercalendar-fullmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram