СЕ ПРОДАВА
06 Мар 2023
452 Прегледи

Стан од 42м2 во Охрид

€ 50,000
Тип
42 м2
Кат: 3
Спални: 1
Купатила: 1
Балкони: 1

Опис

Се продава стан од 42м2 во Охрид кај Крстџамија на само 350 метри до Охридска банка.

Станот е на кат поткровје (трета висина) и со југозападна ориентација.

Истиот е прилагоден како апартман за туристика дејност и располага со две спални соби од која едната е со тераса, засебна трпезарија со кујна и тоалет. Спалната соба во која се влегува од трпезарија би можела да се користи како дневна соба, а може и да отстрани ѕидот помеѓу нив и да се добие споена дневна соба со трпезарија и кујна, но истиот е вселив и во таква состојба.

Зградата е прилично нова и истата располага со сопствен паркинг простор.

Цена: 50 000 евра.

За повеќе информации, обратете се на 077641410 или посетете не во нашата канцеларија.

Шифра: 449

Детали за Недвижноста

Шифра:
#449
Цена:
€ 50000
Квадратура:
42 м2
Цена по м2:
1190 / м2
Кат:
3
Вкупно Соби:
2
Спални:
1
Купатила:
1
Балкон:
1
Паркинг:
Да
Ориентација:
Југозапад
Год. на Градба:
2010
Опремен:
Да

Контактирај не

Contact Us - Single Listing
ЗА КУПУВАЧИ

Дали сте во потрага по домот од вашите соништа ?

Дозволете да ви помогнеме и да ви го оствариме сонот.
Сите Недвижности
ИЛИ
ЗА ПРОДАВАЧИ

Вистинското решение за продажба на вашите недвижности.

Контактирајте не, и препуштете ни го тоа задоволсто на нас!
Испрати Понуда
KONTAKT
Имате прашања или ви требаат повеќе информации?
Побарај не.
БЕСПЛАТНА КОНСУЛТАЦИЈА
Закажете бесплатна консултација со нашитe експерти.
Закажи Консултација

ЛОКАЦИЈА

Ул. 120 бр. 1 - Локал 7, 1200
Тетово - Македонија
Пон - Петок: 09:00 - 19:00 
Сабота: 09:00 - 16:00 
Недела: Затворено 
© 2021 Милошевски - Агенција за недвижности. Сите права се задржани.
Designed & Developed by Duos Digital
envelopeeyeprinterphone-handsetmap-markercalendar-fullmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram