СЕ ПРОДАВА
25 Авг 2022
1575 Прегледи

Стан од 43м2 во Скопје - Кисела Вода

€ 62,350
Тип
43 м2
Кат: 3
Спални: 1
Купатила: 1
Балкони: 1

Опис

Се продава стан од 43м2 во Скопје – Кисела Вода.

Станот е со една спална соба, на трети кат и со јужна ориентација.

Ново градба е и истиот ќе биде готов за вселување во фебруари 2023.

Исто така зградата обезбедува централно градско парно.

Станот се наоѓа во близина на рапма.

Цена: 62.350 евра.

За повеќе информации, обратете се на:

Филип 077641410

Стефани 071345955

Шифра: 364

Детали за Недвижноста

Шифра:
#364
Цена:
€ 62350
Квадратура:
43 м2
Цена по м2:
1450 / м2
Кат:
3
Вкупно Соби:
2
Спални:
1
Купатила:
1
Балкон:
1
Паркинг:
Да
Ориентација:
Југ
Год. на Градба:
Опремен:
Не

Контактирај не

Contact Us - Single Listing
ЗА КУПУВАЧИ

Дали сте во потрага по домот од вашите соништа ?

Дозволете да ви помогнеме и да ви го оствариме сонот.
Сите Недвижности
ИЛИ
ЗА ПРОДАВАЧИ

Вистинското решение за продажба на вашите недвижности.

Контактирајте не, и препуштете ни го тоа задоволсто на нас!
Испрати Понуда
KONTAKT
Имате прашања или ви требаат повеќе информации?
Побарај не.
БЕСПЛАТНА КОНСУЛТАЦИЈА
Закажете бесплатна консултација со нашитe експерти.
Закажи Консултација

ЛОКАЦИЈА

Ул. 120 бр. 1 - Локал 7, 1200
Тетово - Македонија
Пон - Петок: 09:00 - 19:00 
Сабота: 09:00 - 16:00 
Недела: Затворено 
© 2021 Милошевски - Агенција за недвижности. Сите права се задржани.
Designed & Developed by Duos Digital
envelopeeyeprinterphone-handsetmap-markercalendar-fullmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram