СЕ ПРОДАВА
02 Мар 2023
340 Прегледи

ПРОДАДЕНО-Стан од 53м2 во Охрид

€ 68,000
Тип
53 м2
Кат: 3
Спални: 2
Купатила: 1
Балкони: 1

Опис

Агенција Милошевски ви нуди трособен стан од 53м2 во Охрид – централно градско подрачје.

Станот се наоѓа веднаш позади скалестата зграда на само 5 минути до центарот на Охрид.

Истиот е на трети кат во зграда без лифт со југозападна ориентација и делумно е реновиран но одлично зачуван.

Располага со дневна соба со трпезарија, кујна и тераса о д 4м2 со прекрасен поглед кон Самоилови тврдини, засебна спална соба, детска соба и толает.

Се продава комплетно наместен.

Зградата поседува и сопствен паркинг простор.

Цена: 68 000 евра.

За повеќе информации, обратете се на бројот 071/345-955 или посетете не во нашата канцеларија.

Шифра: 445

Детали за Недвижноста

Шифра:
#445
Цена:
€ 68000
Квадратура:
53 м2
Цена по м2:
/ м2
Кат:
3
Вкупно Соби:
3
Спални:
2
Купатила:
1
Балкон:
1
Паркинг:
Да
Ориентација:
Запад
Год. на Градба:
Опремен:
Да

Контактирај не

Contact Us - Single Listing
ЗА КУПУВАЧИ

Дали сте во потрага по домот од вашите соништа ?

Дозволете да ви помогнеме и да ви го оствариме сонот.
Сите Недвижности
ИЛИ
ЗА ПРОДАВАЧИ

Вистинското решение за продажба на вашите недвижности.

Контактирајте не, и препуштете ни го тоа задоволсто на нас!
Испрати Понуда
KONTAKT
Имате прашања или ви требаат повеќе информации?
Побарај не.
БЕСПЛАТНА КОНСУЛТАЦИЈА
Закажете бесплатна консултација со нашитe експерти.
Закажи Консултација

ЛОКАЦИЈА

Ул. 120 бр. 1 - Локал 7, 1200
Тетово - Македонија
Пон - Петок: 09:00 - 19:00 
Сабота: 09:00 - 16:00 
Недела: Затворено 
© 2021 Милошевски - Агенција за недвижности. Сите права се задржани.
Designed & Developed by Duos Digital
envelopeeyeprinterphone-handsetmap-markercalendar-fullmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram