СЕ ПРОДАВА
09 Јун 2022
812 Прегледи

Стан од 53м2 во Переа, Грција

€ 75,000
Тип
73 м2
Кат: 0
Спални: 1
Купатила: 1
Балкони: 1

Опис

Се продава апартман во Переа, Грција.

Апартманот е со вкупна површина од 53м2 и 20м2 тераса (двор).

Се наоѓа на приземје и е составен од дневна соба со кујна, трпезарија, спална соба, бања и голема тераса.

Истиот се наоѓа во непосредна близина на морето.

Пред 5 години е целосно реновиран.

Цена: 75.000 евра.

За повеќе информации, обратете се на:

Филип 077641410

Стефани 071345955

Шифра:308

Детали за Недвижноста

Шифра:
#308
Цена:
€ 75000
Квадратура:
73 м2
Цена по м2:
1030 / м2
Кат:
0
Вкупно Соби:
2
Спални:
1
Купатила:
1
Балкон:
1
Паркинг:
Да
Ориентација:
Запад
Год. на Градба:
Опремен:
Не

Контактирај не

Contact Us - Single Listing
ЗА КУПУВАЧИ

Дали сте во потрага по домот од вашите соништа ?

Дозволете да ви помогнеме и да ви го оствариме сонот.
Сите Недвижности
ИЛИ
ЗА ПРОДАВАЧИ

Вистинското решение за продажба на вашите недвижности.

Контактирајте не, и препуштете ни го тоа задоволсто на нас!
Испрати Понуда
KONTAKT
Имате прашања или ви требаат повеќе информации?
Побарај не.
БЕСПЛАТНА КОНСУЛТАЦИЈА
Закажете бесплатна консултација со нашитe експерти.
Закажи Консултација

ЛОКАЦИЈА

Ул. 120 бр. 1 - Локал 7, 1200
Тетово - Македонија
Пон - Петок: 09:00 - 19:00 
Сабота: 09:00 - 16:00 
Недела: Затворено 
© 2021 Милошевски - Агенција за недвижности. Сите права се задржани.
Designed & Developed by Duos Digital
envelopeeyeprinterphone-handsetmap-markercalendar-fullmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram