СЕ ПРОДАВА
23 Сеп 2022
790 Прегледи

Стан од 55м2 во Охрид

€ 55,000
Тип
55 м2
Кат: 1
Спални: 1
Купатила: 1
Балкони: 1

Опис

Се продава стан во Охрид на ул. Вангел Николоски.

Станот има вкупна површина од 55м2 и го има следниот распоред:

  • Дневна соба со трпезарија
  • Кујна
  • Спална соба
  • Балкон
  • Тоалет

Се наоѓа на на први кат во зграда од пет ката.

Лоциран е на само 15 минути од центар.

Цена: 55 000 евра

За повеќе информации, обратете се на:

Филип 077641410

Стефани 071345955

Шифра: 378

Детали за Недвижноста

Шифра:
#378
Цена:
€ 55000
Квадратура:
55 м2
Цена по м2:
1000 / м2
Кат:
1
Вкупно Соби:
2
Спални:
1
Купатила:
1
Балкон:
1
Паркинг:
Да
Ориентација:
Запад
Год. на Градба:
Опремен:
Не

Контактирај не

Contact Us - Single Listing
ЗА КУПУВАЧИ

Дали сте во потрага по домот од вашите соништа ?

Дозволете да ви помогнеме и да ви го оствариме сонот.
Сите Недвижности
ИЛИ
ЗА ПРОДАВАЧИ

Вистинското решение за продажба на вашите недвижности.

Контактирајте не, и препуштете ни го тоа задоволсто на нас!
Испрати Понуда
KONTAKT
Имате прашања или ви требаат повеќе информации?
Побарај не.
БЕСПЛАТНА КОНСУЛТАЦИЈА
Закажете бесплатна консултација со нашитe експерти.
Закажи Консултација

ЛОКАЦИЈА

Ул. 120 бр. 1 - Локал 7, 1200
Тетово - Македонија
Пон - Петок: 09:00 - 19:00 
Сабота: 09:00 - 16:00 
Недела: Затворено 
© 2021 Милошевски - Агенција за недвижности. Сите права се задржани.
Designed & Developed by Duos Digital
envelopeeyeprinterphone-handsetmap-markercalendar-fullmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram