СЕ ПРОДАВА
06 Мар 2023
1393 Прегледи

Стан од 59м2 во Охрид

€ 64,900
Тип
59 м2
Кат: 7
Спални: 1
Купатила: 1
Балкони: 1

Опис

Се продава двособен стан со површина од 59м2 во Охрид во непосредна близина на детската градинка Лихнида.

Станот е на поткровје ( 7ми ) во зграда со лифт и има југозападна ориентација.

Истиот располага со пространа дневна соба со трпезарија, кујна и тераса со прекрасен поглед кон езерото и древниот Охрид, засебна спална соба и купатило.

Се наоѓа во прилично нова зграда, градена по сите европски стандарди и е веднаш вселив.

Зградата располага и со сопствен паркинг простор.

Цена: 64 900 евра.

За повеќе информации, обратете се на бројот 077641410 или посетете не во нашата канцеларија.

Шифра: 450

Детали за Недвижноста

Шифра:
#450
Цена:
€ 64900
Квадратура:
59 м2
Цена по м2:
1100 / м2
Кат:
7
Вкупно Соби:
3
Спални:
1
Купатила:
1
Балкон:
1
Паркинг:
Да
Ориентација:
Југозапад
Год. на Градба:
2010
Опремен:
Да

Удобности

check-square-o
Паркинг
check-square-o
Лифт
check-square-o
Одржување на Зградата
check-square-o
Функционална Кујна
check-square-o
Мебел во Спална Соба
check-square-o
Мебел во Купатила
check-square-o
Машина за Перење Алишта
check-square-o
Фрижидер
check-square-o
Фурна / Шпорет

Контактирај не

Contact Us - Single Listing
ЗА КУПУВАЧИ

Дали сте во потрага по домот од вашите соништа ?

Дозволете да ви помогнеме и да ви го оствариме сонот.
Сите Недвижности
ИЛИ
ЗА ПРОДАВАЧИ

Вистинското решение за продажба на вашите недвижности.

Контактирајте не, и препуштете ни го тоа задоволсто на нас!
Испрати Понуда
KONTAKT
Имате прашања или ви требаат повеќе информации?
Побарај не.
БЕСПЛАТНА КОНСУЛТАЦИЈА
Закажете бесплатна консултација со нашитe експерти.
Закажи Консултација

ЛОКАЦИЈА

Ул. 120 бр. 1 - Локал 7, 1200
Тетово - Македонија
Пон - Петок: 09:00 - 19:00 
Сабота: 09:00 - 16:00 
Недела: Затворено 
© 2021 Милошевски - Агенција за недвижности. Сите права се задржани.
Designed & Developed by Duos Digital
envelopeeyeprinterphone-handsetmap-markercalendar-fullmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram