СЕ ПРОДАВА
06 Окт 2022
437 Прегледи

Стан од 60м2 во Охрид

€ 65,000
Тип
60 м2
Кат: 4
Спални: 1
Купатила: 1
Балкони: 2

Опис

Се продава стан од 60м2 и 5м2 подрум во Охрид во близина на Тамаро 7 и историски архив на само 10 минута до центар.

Станот е со ориентација исток – запад и располага со пространа дневна соба, трпезарија, засебна кујна, спална со мало балконче, две тераси и тоалет.

Терасите и балкончето се со вкупна површина од 8м2 и истите не се внесени во Имотниот лист.

Станот е веднаш вселив и одличен е за фамилијарно живеење како и за туристичка дејност.

Зградата има сопствен паркинг простор.

Станот е на 4ти кат во зграда без лифт.

Адреса: ул. Галичица бр.31

Цена: 65 000 евра

За повеќе информации, обратете се на:

Филип 077641410

Стефани 071345955

Шифра: 385

Детали за Недвижноста

Шифра:
#385
Цена:
€ 65000
Квадратура:
60 м2
Цена по м2:
1083 / м2
Кат:
4
Вкупно Соби:
3
Спални:
1
Купатила:
1
Балкон:
2
Паркинг:
Да
Ориентација:
Запад
Год. на Градба:
Опремен:
Не

Контактирај не

Contact Us - Single Listing
ЗА КУПУВАЧИ

Дали сте во потрага по домот од вашите соништа ?

Дозволете да ви помогнеме и да ви го оствариме сонот.
Сите Недвижности
ИЛИ
ЗА ПРОДАВАЧИ

Вистинското решение за продажба на вашите недвижности.

Контактирајте не, и препуштете ни го тоа задоволсто на нас!
Испрати Понуда
KONTAKT
Имате прашања или ви требаат повеќе информации?
Побарај не.
БЕСПЛАТНА КОНСУЛТАЦИЈА
Закажете бесплатна консултација со нашитe експерти.
Закажи Консултација

ЛОКАЦИЈА

Ул. 120 бр. 1 - Локал 7, 1200
Тетово - Македонија
Пон - Петок: 09:00 - 19:00 
Сабота: 09:00 - 16:00 
Недела: Затворено 
© 2021 Милошевски - Агенција за недвижности. Сите права се задржани.
Designed & Developed by Duos Digital
envelopeeyeprinterphone-handsetmap-markercalendar-fullmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram