СЕ ПРОДАВА
06 Мар 2023
858 Прегледи

Стан од 62м2 во Охрид

€ 55,000
Тип
62 м2
Кат: 5
Спални: 3
Купатила: 1
Балкони: 2

Опис

Се продава двособен стан со површина од 62м2+4м2 подрум на улица Гоце Делчев населба Даљан на само 250 метри до езерото.

Станот е на 5ти кат во зграда без лифт со североисточна ориентација.

Располага со пространа дневна соба со трпезарија, засебна кујна и две тераси, спална соба и купатило.

Се продава комплетно наместен и е веднаш вселив.

Зградата располага и со сопствен паркинг простор, а станот има и сопствена лимена гаража од 18м2.

Цена: 55 000 евра.

За повеќе информации, обратете се на бројот 077641410 или посетете не во нашата канцеларија.

Шифра: 451

Детали за Недвижноста

Шифра:
#451
Цена:
€ 55000
Квадратура:
62 м2
Цена по м2:
890 / м2
Кат:
5
Вкупно Соби:
3
Спални:
3
Купатила:
1
Балкон:
2
Паркинг:
Да
Ориентација:
Североисток
Год. на Градба:
1990
Опремен:
Да

Удобности

check-square-o
Подрум
check-square-o
Паркинг

Контактирај не

Contact Us - Single Listing
ЗА КУПУВАЧИ

Дали сте во потрага по домот од вашите соништа ?

Дозволете да ви помогнеме и да ви го оствариме сонот.
Сите Недвижности
ИЛИ
ЗА ПРОДАВАЧИ

Вистинското решение за продажба на вашите недвижности.

Контактирајте не, и препуштете ни го тоа задоволсто на нас!
Испрати Понуда
KONTAKT
Имате прашања или ви требаат повеќе информации?
Побарај не.
БЕСПЛАТНА КОНСУЛТАЦИЈА
Закажете бесплатна консултација со нашитe експерти.
Закажи Консултација

ЛОКАЦИЈА

Ул. 120 бр. 1 - Локал 7, 1200
Тетово - Македонија
Пон - Петок: 09:00 - 19:00 
Сабота: 09:00 - 16:00 
Недела: Затворено 
© 2021 Милошевски - Агенција за недвижности. Сите права се задржани.
Designed & Developed by Duos Digital
envelopeeyeprinterphone-handsetmap-markercalendar-fullmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram