СЕ ПРОДАВА
07 Окт 2022
1397 Прегледи

ПРОДАДЕНО - Стан од 64м2 во Охрид - Даљан

€ 63,000
Тип
64 м2
Кат: 1
Спални: 1
Купатила: 1
Балкони: 1

Опис

Одлична понуда на стан од 64м2 во Охрид – населба Даљан на влезот во Охрид на само 200м до езерото.

Станот е со југоисточна ориентација и располага со пространа дневна соба со трпезарија, засебна кујна и голема тераса, спална соба исто така со голема тераса и тоалет.

Истиот е многу светол, одлично зачуван и веднаш вселив. Одличен е за фамилијарно живеење, но и за привремен престој.

Се продава комплетно наместен.

Адреса: улица Гоце Делчев бр. 371.

Цена: 63 000 евра.

За повеќе информации, обратете се на:

Филип 077641410

Стефани 071345955

Шифра: 382

Детали за Недвижноста

Шифра:
#382
Цена:
€ 63000
Квадратура:
64 м2
Цена по м2:
1000 / м2
Кат:
1
Вкупно Соби:
3
Спални:
1
Купатила:
1
Балкон:
1
Паркинг:
Да
Ориентација:
Запад
Год. на Градба:
Опремен:
Не

Контактирај не

Contact Us - Single Listing
ЗА КУПУВАЧИ

Дали сте во потрага по домот од вашите соништа ?

Дозволете да ви помогнеме и да ви го оствариме сонот.
Сите Недвижности
ИЛИ
ЗА ПРОДАВАЧИ

Вистинското решение за продажба на вашите недвижности.

Контактирајте не, и препуштете ни го тоа задоволсто на нас!
Испрати Понуда
KONTAKT
Имате прашања или ви требаат повеќе информации?
Побарај не.
БЕСПЛАТНА КОНСУЛТАЦИЈА
Закажете бесплатна консултација со нашитe експерти.
Закажи Консултација

ЛОКАЦИЈА

Ул. 120 бр. 1 - Локал 7, 1200
Тетово - Македонија
Пон - Петок: 09:00 - 19:00 
Сабота: 09:00 - 16:00 
Недела: Затворено 
© 2021 Милошевски - Агенција за недвижности. Сите права се задржани.
Designed & Developed by Duos Digital
envelopeeyeprinterphone-handsetmap-markercalendar-fullmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram